Sayfa 474/964 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Su dava numaralarini ve yaptigin suc duyurularinin mahkeme kararlarini bir yapistirda gorelim hocam...

Bir dediginiz bir dediginizi tutmuyor...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönFajrumpuderildi.
    Hocammm aslında dosya resmi atacaktım resim atmayı bilmiyorum.
    Soruşturma no:2012/173454
    Esas no:2013/38214
    İddianame No:2013/19746
    İncele bakalım karar ne olmuş herkesi bol keseden sallıyor zannetme karar verdi yüzünden Selim'in üstüne şimdilik gitmeme kararı aldim

2.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Bana söz düştüğü için yaziyorum Pendik stormfatihi. Sen ne ayaksın. Diger köyde küfurlü yazilarin vardı ayberkmi neydi o kişiye burda gelmissin hisseyi kötüluyon. Hiç koskoca okul müdürüne yakisıyomu. Duydum dün gruptanda sutlamıslar seni. Kardesim memnun değilsen satacaksin 270 bin lotunu. Ben cigerini bilirim bu hissedekilerin. Gerçi muhatabim değilsinde adimı geçirdigin icin yazdim. Ben ne ayberke ne frecele ne iduza ona buna benzemem pazara çıkarıveririm ipliginizi. Bilmem anlatabildimmi. Hadi kolay gelsin sağdan sagdan yürrü belki cüzdan bulursun. Kimlerle muhatao oluyorum ya. Adam kârda oldugumu hazmedemiyor. Madem batacak sat bugün 270 bin lotunu. Sizlemi uğraşcam .
    Bu dediğin şahıs kimdir necidir tanımam ben Avrupa yakasından kendi halinde bir vatandaşın bu hissede 5 bin lotum var ister inan ister inanma o bahsettiğiniz diğer sitede zaten yeniyim 2 yada 3 ay olmuştur ve tek nicikim fatihstorm

3.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Stormfatih eski nikiyle Uhud andaval falan diğer koydede yaziyordun ağzinı bozma daha dogrusu kıvırma .Okula gönderecegimiz evlatlar kimlere emanet hakikaten bir sorgulamakta fayda var. Siz milleti gerçekten cok safmı saniyorsunuz.
    Evet çok safsin Uhud tanımam etmem gidin kendisine sorun öğretmen falan değilim ama burda şunu öğrendim egitilmeye baya ihtiyacınız var frecell hocana sor burda beni eski biçimden tanır: Ferit İlker Nikiyle yaziyordum site yenileni ve nikini değiştirdim güncel tek nikim budur diğer köyden atıldığımida bilmiyorum bakacağız site hata veriyor giremiyorum neden atıldığımi

4.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    Bu dediğin şahıs kimdir necidir tanımam ben Avrupa yakasından kendi halinde bir vatandaşın bu hissede 5 bin lotum var ister inan ister inanma o bahsettiğiniz diğer sitede zaten yeniyim 2 yada 3 ay olmuştur ve tek nicikim fatihstorm
    5 bin hissem var diyorsun ve burda algı yapıyor hisseyi kötülüyorsan burdaki birçok zararda olan şahıslar için hissenin sayısı çarpı 1 toplam 5 bin eder. İnsanlarin zararı buralarda. Senin 5 bin hissen batsa ne batmasa ne. Milletin zaten zararı senin hissenden kat be kat fazla. Başkaları sen kılını kımıltmadığın halde seninde zararsız hisseden ayrilman için bir çaba harcıyor. Sen hala hisse şöyle kötü böyle kötü. Tırmala dur bakalim.

5.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    5 bin hissem var diyorsun ve burda algı yapıyor hisseyi kötülüyorsan burdaki birçok zararda olan şahıslar için hissenin sayısı çarpı 1 toplam 5 bin eder. İnsanlarin zararı buralarda. Senin 5 bin hissen batsa ne batmasa ne. Milletin zaten zararı senin hissenden kat be kat fazla. Başkaları sen kılını kımıltmadığın halde seninde zararsız hisseden ayrilman için bir çaba harcıyor. Sen hala hisse şöyle kötü böyle kötü. Tırmala dur bakalim.
    Haha güzel cevap vermişsiniz. Bütün tantanası 5000 lot mu. 50 kuruştan almış olsa lot başına 15 kuruş zararı olur.
    5000 lotta 750 lira. Benim zararımı duysa köprüden atlar herhalde.

6.  Alıntı Originally Posted by Ensantane Yazıyı Oku
    Evet çok safsin Uhud tanımam etmem gidin kendisine sorun öğretmen falan değilim ama burda şunu öğrendim egitilmeye baya ihtiyacınız var frecell hocana sor burda beni eski biçimden tanır: Ferit İlker Nikiyle yaziyordum site yenileni ve nikini değiştirdim güncel tek nikim budur diğer köyden atıldığımida bilmiyorum bakacağız site hata veriyor giremiyorum neden atıldığımi
    Hocam yapmayin feritilker nickini hala kullaniyorsunuz. Hala aktif bu ensantane kervan icin alinmis...

Neyse bizi ilgilendirmez...Ancak buradaki kervan magduriyetlerini kucumser hele hele dalga gecerseniz hele ki bizleri bu hale getirenleri alkislarsaniz dogal olarak bizde tepki veririz...

Anladigim kadariyla kervaninizi azaltmissiniz...

Az kalmis ins kalanida iyi fiyattan satarsiniz diyelim...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

7.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Sabırlı olmak lazım. Yeni yönetimi bekleyelim bakalım diyenlerdenim.
    Sabır taşı çatladı diyenler var. Doğrudur. Taş çatlayalı çok oldu zaten.
    Hepimiz sıkıntı içerisindeyiz. Hem mali hem maddi. Beklemeye devam.
     Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam yapmayin feritilker nickini hala kullaniyorsunuz. Hala aktif bu ensantane kervan icin alinmis...

Neyse bizi ilgilendirmez...Ancak buradaki kervan magduriyetlerini kucumser hele hele dalga gecerseniz hele ki bizleri bu hale getirenleri alkislarsaniz dogal olarak bizde tepki veririz...

Anladigim kadariyla kervaninizi azaltmissiniz...

Az kalmis ins kalanida iyi fiyattan satarsiniz diyelim...

Ferit İlker nick benim değildi bazen
    izinle kullaniyordum bu benim nick lotlarini azalma yok aynı

8. Valla enteresan ben bu isten hic birsey anlamadim. Kiralik nick yani... Enteresan...

Neyse hocam tamam diyelim... Bitirelim istiyorsaniz...

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 474/964 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •