Sayfa 474/1002 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Bu mb başkanı sunumuna bitsin Ayhan başkanın defterini dürmeye gelecek sıra. Onu cakucu dayıma mı desem 50 cm boyu kısaltsin başka dayıma mı desem karar veremedim.

2. Çok eveleme geveleme gibiydi

Yeni merkez bankası başkanı elbette bilgili birisidir ama soru cevap kısmında başkan yardımcısı Cevdet Akçay’in cevapları aslında merkez bankası başkanı olmasi gereken kişinin kendisi olduğunu göstermiştir .. En kötü düşünceyle Merkez’in çok güçlü bir başkan yardımcısı var ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Hiç şahin konuşmadı Fatih, Cevdet hoca biliyoruz dedi her şeyi. Ama eldeki imkanlar kkm vs bunlara zorluyor anladım. Görevde kalırsak çözeriz ama görevde kalıp kalmayacağımız belli değil anladım.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yeni merkez bankası başkanı elbette bilgili birisidir ama soru cevap kısmında başkan yardımcısı Cevdet Akçay’in cevapları aslında merkez bankası başkanı olmasi gereken kişinin kendisi olduğunu göstermiştir .. En kötü düşünceyle Merkez’in çok güçlü bir başkan yardımcısı var ..
    Aynen öyleydi. Fatih karahan konuşurken eveledi geveledi sesi titredi. Cevdet hocam aslan gibiydi maşallah kükredi.

6. Doğan görünümlü şahin gördüm ben

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Doğan görünümlü şahin gördüm ben
    zaten çoluk çocuk görüntüsünü perdelemek için pis sakal bırakmış..

8. https://youtu.be/qjwCNOiX0jw?si=pGenRPY7sbr8EjoN
    Bu koltuk altımdan çıkan aynı ben.

Sayfa 474/1002 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •