Onemli Gunler Banner
Sayfa 477/534 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

90524 sayımı pert oldu. 95192 benim son ayı sayımımın pert noktası.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    90524 sayımı pert oldu. 95192 benim son ayı sayımımın pert noktası.
    Son 1 saatte ki alimlar sasirtici idi. Bu endeks dusmeyecek herhalde. Pzt zaten yarim gun. Hacim olmaz ve yuzde 1 de oyle gider ya da acilis yuzde 1 arti olur yuzde 2 ye gider.

Bu seviyeden sonra artik kucuk yatirimci pek kalmamistir. 83 84 den alanlar bugun sattilar. Artik buyukler oynayacak.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Son 1 saatte ki alimlar sasirtici idi. Bu endeks dusmeyecek herhalde. Pzt zaten yarim gun. Hacim olmaz ve yuzde 1 de oyle gider ya da acilis yuzde 1 arti olur yuzde 2 ye gider.

Bu seviyeden sonra artik kucuk yatirimci pek kalmamistir. 83 84 den alanlar bugun sattilar. Artik buyukler oynayacak.

Piyasalara bakıyorum, altın ve gümüş kıpırdıyor. Gelişenlerin borsaları kırmızı.
    Dışarıda "ya faiz indirimi ya çöküş" resti var gibi. Gelişmekte olanlar, nasıl olsa faiz iner beklentisinde. Bizimkilerde de de ayrıca S400 ertelenir umudu var gibi. Başka açıklama bulamadım. Buna karşın HOlara bakıyorum, olmaz diyorlar.
    İzlemeye devam edeceğim.
    Portföye bugün ek olarak gümüş ekledim.
    Başka da bir değişiklik yok bende.

Az önce bir yazı okudum, dolar long bir arkadaş mc yemiş, önce para eklemiş, yetmeyince azaltmaya gitmiş. Üzüldüm.
    Yaptığım en iyi iş viobdan uzaklaşmak olmuş.
    Spon candır.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Piyasalara bakıyorum, altın ve gümüş kıpırdıyor. Gelişenlerin borsaları kırmızı.
    Dışarıda "ya faiz indirimi ya çöküş" resti var gibi. Gelişmekte olanlar, nasıl olsa faiz iner beklentisinde. Bizimkilerde de de ayrıca S400 ertelenir umudu var gibi. Başka açıklama bulamadım. Buna karşın HOlara bakıyorum, olmaz diyorlar.
    İzlemeye devam edeceğim.
    Portföye bugün ek olarak gümüş ekledim.
    Başka da bir değişiklik yok bende.

Az önce bir yazı okudum, dolar long bir arkadaş mc yemiş, önce para eklemiş, yetmeyince azaltmaya gitmiş. Üzüldüm.
    Yaptığım en iyi iş viobdan uzaklaşmak olmuş.
    Spon candır.
    Yurtdisi iyi olur biz kotu

Onlar kotu olur biz iyi

Ters korelasyon oluyor bu aralar. Borsa su anda temenni uzerine ilerliyor, realitide hicbir sey yok. Olmasina zaten simdilik gerek yoktu.

Beni borsadan ziyade sasirtan dolar oldu. Cok keskin bir dusus yasadi. Turkiye ye zaman kazandirdi.

Bu arada ben artik burada takilmak istiyorum izin verirseniz. Viopta paylastigim grafikler arada kayniyor, ben bile paylastigim grafigi bulamiyorum

Burada paylasirsam fikir alisverisi yapariz.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Yurtdisi iyi olur biz kotu

Onlar kotu olur biz iyi

Ters korelasyon oluyor bu aralar. Borsa su anda temenni uzerine ilerliyor, realitide hicbir sey yok. Olmasina zaten simdilik gerek yoktu.

Beni borsadan ziyade sasirtan dolar oldu. Cok keskin bir dusus yasadi. Turkiye ye zaman kazandirdi.

Bu arada ben artik burada takilmak istiyorum izin verirseniz. Viopta paylastigim grafikler arada kayniyor, ben bile paylastigim grafigi bulamiyorum

Burada paylasirsam fikir alisverisi yapariz.

İzin ne demek Dostum. Diğer başlıkta grafik atsanız yüzüne bakan pek yok. Bu başlığa ben de diğer taraftaki sıkıntılardan geldim. Sn hpy ile güzel bir diyaloğumuz var. Şu anda yön konusunda farklı düşünmemize karşın medenice fikir alışverişinde bulunabiliyoruz.
    Aslında burada yazan çok kaliteli başka arkadaşlar da vardı, şu anda katılım biraz az, umarım onlar da başlarlar tekrar yazmaya

6. Jas gerekli şeyleri yazmış zaten. İzi falan söz konusu bile olamaz. Viob-24 topiği 7-24 geyik yapılan bir topic oldu. Hepimizin ara ara içini döktüğü tartıştığı bir bölüm de denebilir. Burada piyasa dan başka birşey kojusmadigimiz sürece bu topic izleyenler için de yazanlar için de verimli bir topic olmaya devam eder bence.

7. Bu arada kapanış çok güzel oldu. Sabahtan elimdekileri kapadım ama gün içinde ya 87 ya da direkt gidebilir dediğimde yerine koydum pozlarimi. İy de yaptım sanırım. 95 ler göz açıp kapatırken gelir diye umuyorum.

Biri grafik mi dedi?
    euro cinsi aylık logaritmik XU30 grafiği. (full hissedeyim)

Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 477/534 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •