Sayfa 477/606 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon
Arama sonucu : 4845 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Ben elımdekı butun JANTS ları sattım.Alana ve devam eden herkeze hayırlı ugurlu olsun.
    Jants daha yukarıya cıksa bıle uzulmem cunku bugun sattıgıklarımın malıyetı cok komık rakamlardaydı.
    JANTS senı unutmayacam tekrar senınle bulusacam
    En azından bazı şıfrelerımın basında her zamankı gıbı sen olacaksın.Yolun acık olsun
    Acaba bu mesajımdan dolayı o lafları benmı uzerıme alınmam gerek dıye dusunuyorumda burda alanlara ve satmayıp devam edenlere bol kazanc dılemışım.
    Eger o laflar bana hıtaben ıse neden bunları hakkettıgım acıklanırsa bende ona gore cevap verırım
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

2. Tipe dönüşüm 144 lot mu 144000 bin mi
    Bilgisi olan varmı

3. 144 lot önemli bir miktar degil

4. Bende size bir tecrübe aktarayım.
    Benim kadar sermaye artışları hususunda tecrübeli kişi gerçekten azdır.
    Ama kartonda yediğim kazığı unutamam.
    En önemli geber-şuan bizim içinde geçerli- sermaye artırım talebinin SPK tarafından onayı... Karton onay geldiği gün taban oldu... Şaka gibi..
    3500 küsürde kağıt tavan olmuş 4918 adet ortak satışı gelmiş tek kalemde alınmış ve kağıt 3-5 gün içinde 2200 leri görmüş.. Akılla mantıkla teknikle açıklanır bir husus değil..
    Demem o ki, kağıdın yönünü zirvesini, bölüneceği noktayı ve sonrasını hiç kimsenin öngörüsü değil tahta yapıcı nın tavrı belirler. Bizler konuşuruz, icraatı tahta yapıcı yapar.

5. 970 deyken o psikiloji yukari gidecegi yonunde oluyor veremedik yapacak
    bisey yok. besbininci kez ayni hata. aularca oyalarjnirim artik elde kalan jamntlarla.

6.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    970 deyken o psikiloji yukari gidecegi yonunde oluyor veremedik yapacak
    bisey yok. besbininci kez ayni hata. aularca oyalarjnirim artik elde kalan jamntlarla.
    Acele etme yine gelir yerine hatta 4 hanelere alısırız

7. Bakalım nasıl bir gün bekliyor bizi hacim ve oynaklık nasıl olacak ve en önemlisi artı kapatabilecek mi ?

8. 875 şu an açılış olacak gibi

Sayfa 477/606 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •