Sayfa 478/628 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Detayli pasta rica edin görursunuz

2.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    Detayli pasta rica edin görursunuz
    Hadi ordan bilmiyom bari çamur atma

3.  Alıntı Originally Posted by Emkelci Yazıyı Oku
    Hadi ordan bilmiyom bari çamur atma
    Belki özur dilersiniz
    Tesekkurler sn antiseptik

4.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Burda gerçekten terbiyesizler artmaya başladı...Yok Hüseyin e küfür etmeyin güzel bir kızı var ona edin...Ya kardeşim küfürle iş yürümüyor ve etik de değildir..Bu hisse de ana sorun stokları eritebilecekler mi? Bunun cevabını öğrenmek için telefon açmak bir şeyler öğrenmek daha mantıklı değil mi?
    Açıp küfür ederseniz telefona da çıkmazlar ..Kim ne yapabilir ki..
    Şu sorular sorulabilir..
    1-2017 de 20 işçi aldınız ama zarar açıkladınız..Zarar açıkladınız madem şirketin işleri iyi gitmiyorsa neden işçi aldı?
    2-Stoklar olduğu gibi duruyor,bunlar ne zaman eriyecek?Ya da bir sorun mu var?
    3-Ciro yüksek olduğu halde kar yüksek borcun faizine gitmiş,madem borç karı yiyiyorsa neden yüksek borç politikasından vaz geçmiyorsunuz..
    4-Şirket yöneticileri yıllardır yatırımcısını ezmekten sömürmekten vicdan azabı çekmiyor mu?
    vb. gibi sorular sorulabilir..
    Bir de sorulara şu eklenebilir. Hisse alım hakkınızı bu fiyat istikrarsızlığında niye kullanmayı düşünmediniz düşünmüyorsunuz ?
    Burada teknik meknik yok gibi kafasına göre düşüyor çıkıyor şekil bir a da görüldüğü gibi

5.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    Ona ben karışmam , ama bence çokdan aldın zaten kağıtları ;) Çantada keklik koydun kenara.. Fiyatta 1.37 tahminim
    ne dediğini anlamadım..1,37 kapanış fiyatı..ben bu seviyeleri toplamak için uygun görüyorum kademeli toplamaya başlayacağım...sen alma desende al desende farketmiyor bu yönde karar almışım...ytd

6. Açığa satışlar her akşam bist.com.tr adresinden yayınlanmaktadır. buradan takip edilebilir.

Hissemiz b grubunda yer almaktadır.

7. Bence bu şirketi BİMER ve CIMER e şikayet etmek için yapılan oyunları burda paylaşıp bir yazıya dökelim sonra yazıyı gonderelim bu elemanları aradığımda sirket sahiplerinin hissenin zarar yazacagini bildikleri icin sattigini soyledigimde ve bunu bimer e ve cimer e yazacagim dedim eleman bana boyle bisey kesinlikle yok sadece oyle gerekti diye bir konusma yaptii bana

Sayfa 478/628 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •