Sayfa 478/992 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Flama olduğunu düşünüyorum

2. Formasyon olursa 35 civarına gidecek gibi bilançoya az kaldı...

3. bist tarihi rekorunu kırıyor biz hala eski fiyattan %30 gerideyiz. bistin düzeltmesi ile ilk düşecek hisse biliyorsunuz dün gördük -5 yaptı bi anda. birbirimizi kandırmayalım 33 e kafa atar döner , bist %2 artıda

4.  Alıntı Originally Posted by axiom Yazıyı Oku
    bist tarihi rekorunu kırıyor biz hala eski fiyattan %30 gerideyiz. bistin düzeltmesi ile ilk düşecek hisse biliyorsunuz dün gördük -5 yaptı bi anda. birbirimizi kandırmayalım 33 e kafa atar döner , bist %2 artıda
    Ne oldu en son 29,5 geçemiyordu zammı yaptın 33 e izin vermişsin.Sen hiç golden cross nedir bilirmisin?

https://www.youtube.com/watch?v=XGNv...b_channel=Ezel

Burada 3-5 kişi tahtadaki çapulcuların ağzı ile konuşuyorsunuz.Fazla boş konuşmayın ki ileride aynı nickle topiğe gelebilecek

yüzünüz olsun. Bir dost.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Yüce Zeus bu şirketi kötüleyenleri malsız bırak .

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ne oldu en son 29,5 geçemiyordu zammı yaptın 33 e izin vermişsin.Sen hiç golden cross nedir bilirmisin?

https://www.youtube.com/watch?v=XGNv...b_channel=Ezel

Burada 3-5 kişi tahtadaki çapulcuların ağzı ile konuşuyorsunuz.Fazla boş konuşmayın ki ileride aynı nickle topiğe gelebilecek

yüzünüz olsun. Bir dost.
    Merak etme hocam yüzümüz her zaman burda olacak. Çıkamıyoruz gidemiyoruz yalan mı konuşuyorum

7. şirketi kötüleyen yok ?kütü şirket olsa 3 senedir beklemezdim ben şahsen yalnız sahipleri dürüst değil onları savunmanın bir anlamı yok savunanda onlar gibi üçkağıtcıdır??? nedenine gelince3 sene önceki fiyatlarda 10 ay önceki fiyatının % 30 un altında 6 aylık bilaçoya bakıp istiyen kendisi karar versin ??? bu fiyatların çok çok üstünde olması gerekir, enaz 2 katı olmalıydı bu karlılıkla ???

8.  Alıntı Originally Posted by axiom Yazıyı Oku
    Merak etme hocam yüzümüz her zaman burda olacak. Çıkamıyoruz gidemiyoruz yalan mı konuşuyorum
    Hoca Camii de burası da camii değil. Bu teknik analizi 1 saatlik coin grafiklerinde mi öğrendiniz?Bull market nedir bilirmisin?

Önceki yazdıkların ve sonuç ortada.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 478/992 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •