Sayfa 48/278 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 2222 madde; 377 - 384 arası.

Konu: DESPC - Despec Bilgisayar

1. Günaydın.bol kazançlar.

2. Sayin SEENTURK orta ve uzun vadede dusunceleriniz nedir bol kazsnclar..

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Efe5461 Yazıyı Oku
    Sayin SEENTURK orta ve uzun vadede dusunceleriniz nedir bol kazsnclar..

Bu hisse bundan 2 veya 3 sene evvel (fiyat belirtmiyordum ama kendi takibimdir yinede kendi bilginize göre hareket ediniz) alım yeri 2.50tl.-3.00 tl.arasıdır.Ancak hisse her sene karının yüzde 80 kusurunu dagıtmasiyla güven oluşturdu ve Aralık sonu çok anlık 2.80 TL.yi gösterdi bunun dışında şuan alım fiyat aralığını 2.90-3.05 yükselttiğini gördük. Şuan hisse 4.32 TL.karpayı dağıtım olasılığını, yıl içinde bu kadar olumsuzluga rağmen son çeyrekte yaptığı atakla geçen seneden biraz daha fazla kar açıklamasını, Samsung'un dağıtımını il bazında genişletmesini vs...fiyatlıyor.haber bilgi takip.belkide buraları kendine taban yaptı.yada tekrar geri dönecek.yada diğer grup bilgisayar şirketinin yaptığı hareketi yapıp çok yükselecek bedelsiz dağıtıp karpayı dağıtacak.Vs..Yabancı ortağının olmasindan dolayı karpayı dağıtıyor gibi geldi bana.her yıl karini dahada artırıp bu performansla devam ederse dahada güven tazeler ve uzun vadede taban fiyatini dahada yukarı çekecegi görüşündeyim.yatirim tavsiyesi değildir.

4. Tesekkurler sagolunn

5.  Alıntı Originally Posted by Efe5461 Yazıyı Oku
    Tesekkurler sagolunn

Ben teşekkür ederim.bol kazançlar.

6. tahmin ettiğimiz gibi yatay ama pozitif gidiyor, hacim düşüklüğünden böyle. Benim kriterlerimde olumlu hareketlerle gidiyor hedefine. Zaten bir günde %20 gideceğine 15 günde gitsin.

7. Geçenlerde bir arkadaş fincan kulp formasyonu tamamlandı demişti.bu hareketler yeni bir fincan kulp oluşumunun bir habercisi olabilirmi.nedersiniz (7.40 TL.olacakmiş 7 TL.olacakmiş vs.)şeklinde yazılar yazmadan bir görüşü olan varsa sevinirim.ytd.

8. Yine çok sert hareketler yapmaya başladı

Sayfa 48/278 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •