Sayfa 48/199 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1587 madde; 377 - 384 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. koç holding eski döktaşı şimdiki comdoyu 2006 yılında 202 milyon dolar'a satmıştı.aradan 12 yıl geçmiş.
    her ne kadar borcu varsada şirket bu zaman zarfında büyüdü yatırımlar yaptı.cirosu 2006 yılıyla kıyaslanmayacak derecede arttı,2017 yılında 1 milyarı geçti.
    aslında çok karlı bir şirket ve kendi dalında tüpraş gibi tekel. ama borçtan dolayı bazı sıkıntıları vardı onlarda yoluna girdi.
    çağrı fiatı 202 milyon dolar üzerinden bile 12 kusurlu fiatlar çıkıyor,geçen zamanı,endeksi,ciroyu,büyümeyi vs. gözönünde bulundurursak çağrı fiatının şu anki fiatların çok üzerinde olmasını bekliyorum,hayırlısı olsun

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    koç holding eski döktaşı şimdiki comdoyu 2006 yılında 202 milyon dolar'a satmıştı.aradan 12 yıl geçmiş.
    her ne kadar borcu varsada şirket bu zaman zarfında büyüdü yatırımlar yaptı.cirosu 2006 yılıyla kıyaslanmayacak derecede arttı,2017 yılında 1 milyarı geçti.
    aslında çok karlı bir şirket ve kendi dalında tüpraş gibi tekel. ama borçtan dolayı bazı sıkıntıları vardı onlarda yoluna girdi.
    çağrı fiatı 202 milyon dolar üzerinden bile 12 kusurlu fiatlar çıkıyor,geçen zamanı,endeksi,ciroyu,büyümeyi vs. gözönünde bulundurursak çağrı fiatının şu anki fiatların çok üzerinde olmasını bekliyorum,hayırlısı olsun

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Çağrı fiyatı açıklama tarihi 23.03.2018 tarihinden 6 ay geriye doğru kapanış fiyatının A.O olacağını düşünmekle birlikte Spk çağrı muafiyetide verebilir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 1-çağrı muafiyeti kesinlikle olmaz,olacaktır
    2- 6 ay geriye ağırlıklı ortalama tek kıstas değil,sadece seçeneklerden biri
    3-çağrıda gözönünde bulundurulacak onlarca madde var.
    4-inşallah çağrı bu fiatların üzerinde olacaktır..

spk'nın ilgili tebliğini incelemenizi öneririm,saygılarımla

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4. Süreçle ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi. Ne kadar zamanda çağrı olup olmayacağı ve olursada çağrı fiyatı belli olur.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Su akar yatağını bulur...
    Yazdıklarım beni bağlar, asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

5. iş yatırım ve diğerleri bindiği dalı kesmekte.
    hisseye baskı uygulayarak aşağıda tutuyorlar fiatı.
    halbuki yukarı çekseler çok daha iyi olacak hem kendileri hemde bizler için.
    nasıl olsa büyüklerden satış gelmeyecek ,onlar çağrıya verecekler.
    fiatı ne kadar yukarda olursa o kadar iyi olur...

YTD

6. Şuan COMDO, konsorsiyum bankaların önerisi ve onayı ile alıcı buluncaya kadar çözüm olarak özel amaçlı bir ara dönem şirketidir.

Çağrı olmayabilir demem bundan kaynaklıdır.

7. 30 yıldır piyasadayım ilk kez
    'özel amaçlı bir ara dönem şirketi' ifadesini ilk kez duydum.
    lütfen bilerek yazalım ve insanları yanıltmak inancıma göre büyük günah....
    YTD

8. Sn. clasman02,
    Faaliyet raporu 2017 sayfa 11,
    3. Paragrafı okursanız göreceksiniz.(Yönetim kurulu bşk nın mesajı)

Son düzenleme : abc; 09-04-2018 saat: 17:35.

Sayfa 48/199 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •