Sayfa 48/409 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 3270 madde; 377 - 384 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

Temettünün primi olur baskısı da neymiş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Yüzde 80 yabancılarda yedirmezler. Olabildiğince toplayacaklar

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

temettü baskısı değil de yabancı oranın yüksek olması bazen avantajdan çok dezavantajdır.
    yabancı tarafında oluşan en ufak satış yerliler tarafından karşılanamaz.
    tahta dengesizdir,en iyi yükselen hisseler de yabancı oranı%20-30 dan sonra başlar.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. 30,50 maliyetliyim 10 gündür zarardan çıkmayı bekliyorum,karı geçtim zarardan çıkınca topuk.bu hayatımda gördüğüm en kötü hisse,yabancının fazla olduğu kağıtlara girmicem tövbe.temettü felan boş.sayesinde bir sürü kağıdı kaçırdım.çok hantal hisse doas ve Froto nun gerisinde...

5. bist düşse bari diğer hisseler uçuşta,çıkmıyorsada diğerleride çıkmasın

6. 9 gün sonra temettü verecek. 29 dan temettüye girse 1.75 civarı temettü düşüşüyle 27 küsürlere iner. o fiyatta bırakırlarmı, sanmam.

7. Ayın 20 sinde yada 21 nde yön yukarı TAHMİNDİR YTD

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaşlar bir de yerli ve milli tabiri varya.2016 itibariyle bunu incelemişler.
    Bugün yerlilik oranlarında Tofaş açık ara önde giderken, Fiat Egea Ailesi ile şu an itibariyle yüzde 92lik yerlilik oranına ulaşmış durumda. Yani Türkiyede satılan her 100 Fiattan 92si Bursada üretiliyor. Tofaşın peşinden ise Japon Toyota geliyor. Şu an yerlilik oranı Adapazarında ürettiği Corolla ile yüzde 66 seviyesinde olan Toyota, geçtiğimiz hafta 350 milyon Euroluk yatırımla üretmeye başladığı yeni C-HR ile 2017de yerlilik oranını en az yüzde 72ye çıkaracak. Yerlilik oranlarına baktığımızda Fiat ve Toyotayı yüzde 63 ile Ford Otosan takip ediyor. Türkiyede ticari araç üretimi yapan Ford Otosanın bugün sattığı her 100 araçtan 63ü yerli. Fordu yüzde 52 ile Renault takip ederken, Honda yüzde 49, Hyundai ise şu an için yüzde 44

Sayfa 48/409 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •