Onemli Gunler Banner
Sayfa 48/1049 İlkİlk ... 38464748495058981485481048 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 377 - 384 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. https://www.youtube.com/watch?v=Zi4O3ZOTPg4

factom neymis harika bi sekilde anlatmis...siddetle tavsiye ederim...

2. Şuan poloniexde 1 btc 2385 dolar dan işlem görüyor try olarak 8320 lira yapıyor ama Paribu ve Btctürk de 10bin liradan işlem görüyor??

Eğer geriden gelmiyorsa gerçekten fiyat farkı 1500 lira civarındaysa yerel borsadan btc almak pek akıl karı değil

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : zeynelce; 15-06-2017 saat: 01:40.

3.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Şuan poloniexde 1 btc 2385 dolar dan işlem görüyor try olarak 8320 lira yapıyor ama Paribu ve Btctürk de 10bin liradan işlem görüyor??

Eğer geriden gelmiyorsa gerçekten fiyat farkı 1500 lira civarındaysa yerel borsadan btc almak pek akıl karı değil

yerel borsa dışında bır alternatif düşünceniz var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by azorka Yazıyı Oku
    yerel borsa dışında bır alternatif düşünceniz var mı?
    Maalesef sıkıntı orda...Yerel borsalar dışında başka bir alternatif yok. Aslında sadece btc veya ltc biriktirecekler için sorun yok sonuçta yurtdışına göre yüksek fiyattan alıp yine yüksek fiyattan satabiliyorsun yani değişen birşey olmuyor. Diğer taraftan benim gibi alt coinlerden almak isteyenler için daha yolun başında 1500 lira eksiyle başlamak can sıkıcı...

5.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Maalesef sıkıntı orda...Yerel borsalar dışında başka bir alternatif yok. Aslında sadece btc veya ltc biriktirecekler için sorun yok sonuçta yurtdışına göre yüksek fiyattan alıp yine yüksek fiyattan satabiliyorsun yani değişen birşey olmuyor. Diğer taraftan benim gibi alt coinlerden almak isteyenler için daha yolun başında 1500 lira eksiyle başlamak can sıkıcı...

bende ılk basta o şekilde dusundum yalnız 1500 tl dusuk mıktarlara altcoin topladığınızda onları tekrar btc yapıp btcturk de bozdurdugunuzda yuksekten bozduruluyor.Onemlı olan yatırım yapılan altcoınlerın btc ye karsı degerlenmesı daha muhım sankı, bende arayıştayım fakat bır alternatıf uretemedım.

6.  Alıntı Originally Posted by azorka Yazıyı Oku
    bende ılk basta o şekilde dusundum yalnız 1500 tl dusuk mıktarlara altcoin topladığınızda onları tekrar btc yapıp btcturk de bozdurdugunuzda yuksekten bozduruluyor.Onemlı olan yatırım yapılan altcoınlerın btc ye karsı degerlenmesı daha muhım sankı, bende arayıştayım fakat bır alternatıf uretemedım.
    Türkiyeden üyeliği kabul eden borsalar var mı varsa dolar gönderim ücretleri ne kadar biliyormusunuz?

Sayfa 48/1049 İlkİlk ... 38464748495058981485481048 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •