Sayfa 482/988 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon
Arama sonucu : 7903 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Eyvallah sayın Kartopu. Emeklilik fonları satışı bitirince ne olacak bakalım.

2. 20 ekim 2020 den bugüne kadar olan pasta ancak 20 ekime kadar pasta alınabiliyor öncesi yok yarın 21 ekim olur yapı kredi ile bank-of-america da rabot var diğerlerini bilmiyorum . 26 aracı kurumun ne kadar yaptıkları işlemlere bakın aldıkları ve sattıklarına bakın iyice inceleyin bu işlemler aldıkları hisseleri kamufle etmek için izlerini kaybetmek için yapılıyor .
    yatırım tavsiyesi değildir

3. Altay tankı üretimine otkarın tekrar müdahil edilme durumu olabilir mi

4.  Alıntı Originally Posted by mesut353 Yazıyı Oku
    Altay tankı üretimine otkarın tekrar müdahil edilme durumu olabilir mi

Tank ihalesi özel istekle BMC ye aldırıldı(düşük fiyat vermeleri keşif artışıyla kılıfına uydurulabilir, palet fab. devri buna örnektir)Unuttuları şey Uçak,motor,tank gibi ürünler yüksek teknoloji ve uzmanlık gerektirir.Dünyada bu işleri çok az firma başarabilir.Yani sorunuzun cevabı şuan imkansızdır, tabii ülkede bir seçim olur idare değişir o zaman farklı.

Alıntı Originally Posted by mesut353 Yazıyı Oku
    Altay tankı üretimine otkarın tekrar müdahil edilme durumu olabilir mi
     Alıntı Originally Posted by mortac20 Yazıyı Oku
    Tank ihalesi özel istekle BMC ye aldırıldı(düşük fiyat vermeleri keşif artışıyla kılıfına uydurulabilir, palet fab. devri buna örnektir)Unuttuları şey Uçak,motor,tank gibi ürünler yüksek teknoloji ve uzmanlık gerektirir.Dünyada bu işleri çok az firma başarabilir.Yani sorunuzun cevabı şuan imkansızdır, tabii ülkede bir seçim olur idare değişir o zaman farklı.
    Orta vadede böyle bir durumun gerçekleşebileceğini değerlendiriyorum. Siyasi iradenin değişmesiyle tüm rekabetten uzak ihalelere denetim gelecektir. Sonuçta, yıllar geçmesine rağmen, ihale sonrası tank palet fabrikası verilmesine rağmen hala teslim edilememiş bir tank var. Son durumda henüz T0'ın başlamadığını en yetkili kişiler bildirmişti. Bu gidişle başlayacak gibi de görünmüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    BGC citinin taşeronu sanırım.Citi yavaş yavaş takası azaltıyor.Buradan yabancının genel bakışının negatif olduğunu anlıyoruz.TTRAKta takası %65 e getirdiler burada malı çıktıkça çıkıyorlar ilginç.Yabancı takasın azalması iyi mi kötü mü olacak marta kadar anlayacağız.

7. Size mama yok diyorlar sanırım. Mecburen bugün 230 dan çıktım. İhtiyaç hali. Zaman olsa beklerdim. Kazancınız bol olur inşallah

Sayfa 482/988 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •