Sayfa 482/1078 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Teşekkürler sayın T/A...

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...

Hayırlı akşamlar...

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın T/A...

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...

Hayırlı akşamlar...
    Teşekkür ederim ...

İyi akşamlar...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    BIST te neler oluyor?

Seçim sonuçları açıklandıktan sonra piyasa yapıcı Pazartesi sabahı 99.300 den
    coşkulu bir açılış yaptı. Küçük yatırımcı altlara alış girdiğinde ise 93.300 e kadar
    mal verdi. Alıcı ve satıcıların mücadelesi sonrasında haftanın ilk günü yoğun bir
    işlem hacmi gerçekleşti.

Dün ve bugün ilk seansta endeks hisseleri yerinde sayarken XU100 endeksi
    94-95 bin aralığında gezindi. Seçim stresini üzerinden atan ve borsanın yükseleceği
    umudunu taşıyan yatırımcılar maliyet düşürücü alımlar yapmaya ve yeni pozisyonlar
    açmaya başlayınca mal talep eğrisi üzerindeki hisselerin oranı % 35 seviyesinin
    üzerine yükseldi.

Alımlar fiyatları, fiyat artışları primleri yukarıya çekti. 2,5 günün sonunda Ulusal
    Pazar da % 3 ün üzerinde artan hisselerin oranı % 40, % 2 den fazla yükselen
    hisselerin oranı ise % 50 olarak gerçekleşti. Hal böyle olunca endeks 3-5 hisse ile
    yükseliyor, alımlar genele yayılmıyor diye sızlanma imkanı da ortadan kalktı.

Bu veriler ışığında yeni alım için zamanlama açısından bir sıkıntı yok gibi
    görünüyor. Ancak seçici olmak ve uygun hissede, uygun fiyattan pozisyon açmak
    gerekiyor. Kısa vadede iyi sonuçlar veren Stokastik türevlerine göre halihazırda
    Ulusal Pazar hisselerinin % 25 i grafik üzerinde alınabilir/tutulabilir konumda
    görünüyor. İnceleyip araştırıp bunları bulmak da size düşüyor.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,985
    Merhaba başlık takipçisi değerli arkadaşlarım..
    Uzun uzun tartıştık, fikir beyan ettik şöyle de olabilir böyle olursa daha mı iyi olur diye diye en sonunda seçimi de yaptık. Olacaklar olanları da göreceğiz.
    Göreceğiz....
    Umuyorum görürüz...
    Ama daha dün işyerimin kapısı önünde oturup çay ikram ettiğim, belediyeden emekli inşaat mühendisi komşumuzu gülerek sohbet ettiğimiz değerli bir abimizin vefat haberini aldım. Çok konuşurduk. Memleketi kurtarmak için ne yapmak gerektiğini.Ama kendi hayatımızı uzatmak için bile kudretimiz yokken, sahip çıkamıyorken...
    "Allah rahmet eylesin"
    Rabbim rahmetinden esirgemesin. Tüm ölmüş büyüklerimize mekanlarını cennet ihsan eylesin.
    Hayat biz burda yazıp çizerken, akıp gidiyor. Ömrümüz bitiyor. Bunu sorgulamıyoruz, bunu tartışmıyoruz bile.
    Sevdiklerimizle daha çok zaman geçirmek gerek.
    Sevdiklerimizi kucaklamak, onları doya doya yaşamak gerek.
    Başka bir boyutta düşünmek için, ölümleri yaşamak, görmek, birlikte olduğumuz insanları o toprağa teslim etmek...
    Bu olmadan düşünmek lazım
    Sevdiklerinizle bir ömür mutlu olmanız dileğiyle

Aradan 10 dakika geçmedi.
    Hayat ne garip.
    Karşı lokantada çalışan personel elinde tatlı kutusuyla geldi. "Abi. oğlum oldu" dedi. Tatlı ikram etti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    MACD ile Trend Takibi

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Grafikler ve Veriler Güncellenmiştir...

Temel Tablolar da güncellenmiştir...

Site Grafikler Linki: http://teknik-analiz.com/grafikler.html

NOT: Tabloların güncellenmesi için sayfayı yenileyin...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Merhaba başlık takipçisi değerli arkadaşlarım..
    Uzun uzun tartıştık, fikir beyan ettik şöyle de olabilir böyle olursa daha mı iyi olur diye diye en sonunda seçimi de yaptık. Olacaklar olanları da göreceğiz.
    Göreceğiz....
    Umuyorum görürüz...
    Ama daha dün işyerimin kapısı önünde oturup çay ikram ettiğim, belediyeden emekli inşaat mühendisi komşumuzu gülerek sohbet ettiğimiz değerli bir abimizin vefat haberini aldım. Çok konuşurduk. Memleketi kurtarmak için ne yapmak gerektiğini.Ama kendi hayatımızı uzatmak için bile kudretimiz yokken, sahip çıkamıyorken...
    "Allah rahmet eylesin"
    Rabbim rahmetinden esirgemesin. Tüm ölmüş büyüklerimize mekanlarını cennet ihsan eylesin.
    Hayat biz burda yazıp çizerken, akıp gidiyor. Ömrümüz bitiyor. Bunu sorgulamıyoruz, bunu tartışmıyoruz bile.
    Sevdiklerimizle daha çok zaman geçirmek gerek.
    Sevdiklerimizi kucaklamak, onları doya doya yaşamak gerek.
    Başka bir boyutta düşünmek için, ölümleri yaşamak, görmek, birlikte olduğumuz insanları o toprağa teslim etmek...
    Bu olmadan düşünmek lazım
    Sevdiklerinizle bir ömür mutlu olmanız dileğiyle

Aradan 10 dakika geçmedi.
    Hayat ne garip.
    Karşı lokantada çalışan personel elinde tatlı kutusuyla geldi. "Abi. oğlum oldu" dedi. Tatlı ikram etti.
    Başınız sağ olsun...

İstesek de istemesek de zamana karşı gelemiyoruz. Üstelik akıp giden zamanın da farkında değiliz!

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    MACD ile Trend Takibi

Üstadım artık ders vermeye başlamışsınız...

Devamını da bizlerle paylaşırsanız memnun oluruz...

Sayfa 482/1078 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •