Sayfa 484/548 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Kimseyi yanlis etkilemek istemem. Sinirliyim cunku burada hakkimi zamaninda alabilseydim, butun burdan gelen para ile aselsan alacaktim. Daha bugun yuzde 7 yukseldi. Burdan gelecek paranin, neredeyse benim icin hic bir etkisi olmayacak surec uzadikca. Hatta asels bu hizla yukselmeye devam ederse daha kotu olacak. Keyfinizi kacirdiysam affola. Ayni trenin yolcusuyuz malum.

2.  Alıntı Originally Posted by usual Yazıyı Oku
    Kimseyi yanlis etkilemek istemem. Sinirliyim cunku burada hakkimi zamaninda alabilseydim, butun burdan gelen para ile aselsan alacaktim. Daha bugun yuzde 7 yukseldi. Burdan gelecek paranin, neredeyse benim icin hic bir etkisi olmayacak surec uzadikca. Hatta asels bu hizla yukselmeye devam ederse daha kotu olacak. Keyfinizi kacirdiysam affola. Ayni trenin yolcusuyuz malum.
    Doğru diyosun aynen bende öyle yapacaktım ama olmadı,GARAN alırız ne yapalım

3. Borsada şirket mi yok. Başka hisse alırız. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik beyler biraz daha sabır.
    Benim içinde beklemek zor ama inanın son 3 ayda bu hisse de olmasaydım portföyüm şuanda olduğu miktardan bayağı bir az olacaktı büyük ihtimal.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by usual Yazıyı Oku
    Kimseyi yanlis etkilemek istemem. Sinirliyim cunku burada hakkimi zamaninda alabilseydim, butun burdan gelen para ile aselsan alacaktim. Daha bugun yuzde 7 yukseldi. Burdan gelecek paranin, neredeyse benim icin hic bir etkisi olmayacak surec uzadikca. Hatta asels bu hizla yukselmeye devam ederse daha kotu olacak. Keyfinizi kacirdiysam affola. Ayni trenin yolcusuyuz malum.
    Borsada fırsatlar bitmez , kaçan fırsatların sonu da gelmez.
    1999' da borsa ile tanıştım mühendis olsam da son 10 yıldır tek işim borsa...
    Psikolojinizin volatilitesi yüksek hisse grafiklerine benzemesine asla izin vermeyin
    Kısmet deyip geçin üzerinde durmayın...

Borsa çok kazandırır ama her şey para değil
    "Kazanırken kaybetmeyin"

5. Merkezin faiz artırımını bekliyor galiba spk,dolar 4.6 olsun kar kardır hesabı,haysiyetsiz hırsızlar..

6.  Alıntı Originally Posted by Gümüşlü Yazıyı Oku
    Merkezin faiz artırımını bekliyor galiba spk,dolar 4.6 olsun kar kardır hesabı,haysiyetsiz hırsızlar..
    Banka faizleri tüketici %34 ticari krediler %25 gelmiş mevduat 20 olmuş

mayıs sanayi üretimi eksiye geçmiş

işsizlik nisan da artmış faiz artırımı gelmesi kolay degil

7.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    Banka faizleri tüketici %34 ticari krediler %25 gelmiş mevduat 20 olmuş

mayıs sanayi üretimi eksiye geçmiş

işsizlik nisan da artmış faiz artırımı gelmesi kolay degil
    İki seçenek var ,faiz artırmayıp krize yol açacak 2001 benzeri..yada faiz artıracak ,yatırımları durduracak,talebi kısacak,asgari ücretli ve memurun ciğerini söküp ağır vergiler getirecek ,büyümeyi küçültecek,son olarak seçimler geçince imfye gidecek..yapısal reformları yapacak..Faiz artırmamak intihara götürür..Ama bunlar ekonominin gerçekleri,şimdiye kadar sallayan olmadı.Göreceğiz.

8. 19.07... Torunumun doğduğu gün...

Bu hafta Salı Kurul toplanmadı, bugün bekliyorum... Ümit ediyorum...

Sayfa 484/548 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •