Onemli Gunler Banner
Sayfa 485/935 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 7473 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: Dolar/TL 'nin geleceği

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Eski düşük donanımlı dektop veya tablet bilgisayarlarınız için ilaç LUBUNTU.

https://lubuntu.net/

Bunu bilgisayara kurunca 512MB lik eski laptop tekrar işlevsel hale geldi. Kurulumu inanılmaz kolay. Kurulumdan sonra üzerine birkaç ek paket daha kurdum. Chrome (browser), Cups (printer), ve Network Manager (wireless) paketlerini terminal komut satırından apt-get install ile kurdum. Chrome üzerine reklamları engellesin diye adblocker plus eklentisini ekledim.

İşlevsel çalışır halde laptopı bir öğrenciye hediye ettim. Arayüz olarak Windowsa çok benziyor. Ama kaynak tüketimi o kadar az ki anlatamam.

Tavsiye ederim. Bir öğrencinin asgari bilgisayar ihtiyacını bu sayede karşılayabilirsiniz. Oyun oynayamaz ama ödevlerini takip edip yapmakta fazlasıyla yeterli oluyor.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 485/935 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •