Sayfa 485/1001 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İlginç.

Teyit etmek lazım.

Trump söylemeden inanmam.
    Trump vatandaşlarına dezenfekte enjekte edilmesi olayıyla meşgul

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İstanbul'da 3 aylık köpeği yere vurarak öldüren kişi yakalanarak emniyete ardından da adliyeye götürüldü. Katil Ozan Ö. ifadesinde yavru köpeğin patronuna ait olduğunu ve bir anlık öfke ile bu eylemi gerçekleştirdiğini söyledi , savcılık tarafından "Mala zarar verme" suçundan tutuklanması talep edilen Ozan Ö. hakkında ev hapsi kararı verildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Trump vatandaşlarına dezenfekte enjekte edilmesi olayıyla meşgul
    İyi ki kaçmışım, yoksa ilk önce bizde denerdi bunu.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Amerika'da dezenfektan üreticileri, Trump'ın sözleri sonrası tüketicilere uyarı mesajları yollayarak vücut içi temizlik için dezenfektan kullanmalarını sağlıklarına zarar verebileceğini ve hatta ölüme yol açacağını söylmeye başladı.

Kaynak: Apple News
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 485/1001 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •