Sayfa 485/1009 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    doları yukarı itmedikten sonra ters dolarizasyon zor....
    bu saatten sonra super bono beklenir ancak

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    o zaman neden 8.82 den doalr satarsın ki bu dediklerinle dolar baya daha gider yapar
    kasım 2020 öncesi 7.88 üzerinde neden satıp, Aralık 2020 itibariyle 7.30 altında neden aldıysam ondan. Geçmiş yazılarım mevcut, tepeyi ve dibi kimse yakalayamaz.

Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    bu saatten sonra super bono beklenir ancak
    Karşılığı olmayan.!!!
    Alırken banamı sordunuz.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4. Size bir iyilik yapayım.

Herkesin beklediği sorunun yanıtını veriyorum.

DOLAR HANGİ SEVİYEDE DURACAK?

Cevap:

Ülkedeki bireysellerin dolar mevduat oranları yüzde 95 ler olunca kimse seviye sormayacak...

Ki bu gidişle orta vadede bu oranı bekliyorum.

Vatandaşa sermaye kontrolü işe yaramaz.

Sadece, Kasa satışlarında patlama olur.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

5. 8,50 olana kadar elinde dolar olan şirkette seviniyordu. 7 altına inince ağladılar. 7,30 lardan ev satıp alan oldu bu faizde çok gitmez dedim içimden adamlar başardı. dün mutluydu dolarda olan. 9 lira olsun bozacağım diyordu. az kaldı. bende dolar falan almadım tl faizde tutuyorum yarısı da borsada. tekrar aynı şeyleri yapmazlar diyordum anlaşılır gibi değil. aslında anlaşılır yani iktidar buyken iyi bir şey beklemek hata. 300 binlik arabalar 500 bin olur. fakirleştikçe fakirleşiriz.

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bir arkadaş finansbank yeni girişe 350k ne veriyor öğrenebilir mi?
    il/ilce nedir?

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) 1 Nisan Perşembe günü yatırımcı sunumunda yatırımcılarla bir araya gelecek

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), başkanlıkta yaşanan görev değişiminin ardından ilk kez yatırımcılarla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

1 Nisan'da TCMB yerli ve yabancı yatırımcılara "Makroekonomik görünüm ve para politikası" başlığıyla videokonferans yöntemiyle bir sunum gerçekleştirecek. Bloomberg HT'nin gördüğü davet metnine göre TCMB 1 Nisan'da saat 14'te yurtiçi yerleşik ekonomistlerle, 16'da ise yurtdışı yerleşik ekonomistlerle bir araya gelecek.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 485/1009 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •