Sayfa 487/492 İlkİlk ... 387437477485486487488489 ... SonSon
Arama sonucu : 3934 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. https://x.com/trader_hkn/status/1793352237969772756

Böyle hikaye, palavra, tüyolar ile yatırım yapanların acil borsayı bırakmaları tavsiye ederim, yoksa her fırsatta bu piyasada öpülürler.

Yönetim kurulunda değilsen, yönetimde kankan, akraban yoksa bir varlık alınacaksa ya da satılacaksa en son sen ben duyarız.

2. Yabancı kısa da kârı cebine koymak için satıyor. Ama birileri malı iyi karşılıyor. Filmin sonu merak konusu

3.  Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    Yabancı kısa da kârı cebine koymak için satıyor. Ama birileri malı iyi karşılıyor. Filmin sonu merak konusu
    Yanlış bilgi vermeyin. Yabancı sürekli topluyor. Aksini iddia ediyorsanız takasları koyarım şuraya. Yıllık,aylık ve haftalıkta topluyor. Yanlış hatırlamıyorsam Geçen hafta bile 5 milyon civarı topladı. Brazdan kontrol edip yazacam.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

4. Geçen hafta fonlar 3,700 almış citi ve doçe 1,900 satmış. Yani sağ cep sol cep mal çıkma falan yok.

5. Zaten haftalardır bariz mal topluyorlar. Günlük işlem hacmi 20 milyon lotu bulmuyor. Zaten onunda çoğunu ykredi ve bankof mal çevirerek yapıyor. Mal çıkılırken günlük 200-300 milyon lot mal çeviriyorlardı 1,5 yıl önce...

6.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Geçen hafta fonlar 3,700 almış citi ve doçe 1,900 satmış. Yani sağ cep sol cep mal çıkma falan yok.
    Takasa 2 gün önce verilen bank of mallarıni kastetmiştim. Kısada demek istediğim o

7.  Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    Yabancı kısa da kârı cebine koymak için satıyor. Ama birileri malı iyi karşılıyor. Filmin sonu merak konusu
    Filmin sonu belli.imtiyaz uzatılacak. Ya blok hisse koça yada başkasına satılacak. Yada ikinci halka arz olacak. Her halikarda bu şirketin ölüsü 3 dolar eder. Duruma göre 3-10 dolar arası bir yere gider.

8. İmtiyaz bedeli,yatırım oranı,kar miktarı,alıcının yönetim hakkı gibi durumlar hissenn fiyatını belirler.en az üç dolar ölüsü eder bunun...

Sayfa 487/492 İlkİlk ... 387437477485486487488489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •