Sayfa 487/581 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    ucuz ucuz topluyoruz niye ses çıkartıyorsunuz ördeği ürküteceksiniz
    özaksa koy sepete yeni sezon ördek avı otobanda tüm sinemalarda
    sepetin götü çıkacak neredeyse amede söylede birşeyler yapsın yoksa ortalık yerde saçılacak bin lot boru 93 k özak yapıyor haberi olsun..
    nasip....

kuşluda yazana çizene bakınca ucuz diye çok atlayan olmuş..
    nasip....

Ben satarak dağıtmam ama alırsam dağıtırım o denli her daim özak aldım, alırım , alacağımda ...
    yeni gelenler beni pek bilmez, ama ahmet patron alımlarımdan çok iyi anlar ....
    kzgyo da bilgilenmeniz için söyleyeyim fk hesaplanamaz, pd/dd 0,75 civarında defter değerinden yani yüzde 25 ucuz...
    9,40 lardayken aşağı gelemez benim alımlarım var deyip, 9 un altında isyan edenlerin gözünü ters manyel verdikleri için toprak doyuracak inşallah....
    dostum dagıtıve gali şu amedi hadi bakem sen bilirsin gari abemizsin dedik kürek kemiği çatlasın şöle
    nasip....

4. AHLAK amedd AHLAK!!!

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

5.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    dostum dagıtıve gali şu amedi hadi bakem sen bilirsin gari abemizsin dedik kürek kemiği çatlasın şöle
    Walla sadece şunu söyleyebilirim beni gören büyün tanıdıklar halen Özak mı , sen şirketini kapattın özakı aldın herhalde diyor 🤣
    Şaka maka ilk başta girerken hayal ettiğim lot sayısının çok çok üzerindeyim , her geçen gün de kartopu şeklinde büyüyor sevgim 😆

6. Yukarda belirttiğim durumdan şikayetçi değilim en nihayet amma ve lakin her daim gitmiştir gidecek olan en gitmezi bile 😉
    Bozuk saat bile günde 2 kere doğru gösterirken , altın yumurtlayan Özak ise ara ara Günyüzü gösterecektir ama bu Çin işkencesini kaldırabilene diyelim …

Bazen tadını kaçırıyor bu günlerde onlardan evet ky biraz fazla aldı belki ama suç sende patron çok fırsat verdin ozaktakilerin bence %95 yatırımcı ve bunu hak etmiyor.
    Yukarda belirttiğim durumdan şikayetçi değilim en nihayet amma ve lakin her daim gitmiştir gidecek olan en gitmezi bile
    Bozuk saat bile günde 2 kere doğru gösterirken , altın yumurtlayan Özak ise ara ara Günyüzü gösterecektir ama bu Çin işkencesini kaldırabilene diyelim �
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

8.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Bazen tadını kaçırıyor bu günlerde onlardan evet ky biraz fazla aldı belki ama suç sende patron çok fırsat verdin ozaktakilerin bence %95 yatırımcı ve bunu hak etmiyor.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tren durdukça atlayan çok olacaktır , Ahmet patronun kendi tercihi daha çeksin el frenini …
    Parası da sabrı da çok olana ekmek var …
    Yeni projeler açıklanmasa da son hazırlıklar yapılıyor , gereken son şartlar da yerine gelince start verilecek . Bunları yazmaya gerek yok biraz inceleme yapılsa herşey apaçık ortada dostlar…

Sayfa 487/581 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •