Onemli Gunler Banner
Sayfa 488/987 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Ben çok sevmem ama mesela Muharrem İnce bile seçime girerken kendi partisinden yemediği tokat kalmadı. Adamı doğru düzgün desteklemediler bile. İmamoğlu ya da Yavaş Kılıçdaroğlundan çok daha fazla oy alacaktır. Ama aday yapmazlar. Ben CHP nin Türkiye de muhalefet partisi olacak dizayn edildiğini düşünüyorum.

Paul McNamara
    @M_PaulMcNamara
    This is the traditional amuse-bouche before a full tasting menu of capital controls.

https://mobile.twitter.com/business/...01707300929536

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Forex dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Hocam işte burada inat etmeye gerek var mı? Misal halkın yarıdan fazlası A kişisini istemiyor. Yine soruyorsunuz yarıdan fazlası B kişisini de istemiyor. Ama elinizde çok yüksek ihtimal halkın yarıdan fazlasının isteyeceği tamam diyeceği C kişisi, D kişisi var. Neden ısrarla B kişisi halkın önüne konmak isteniyor?

Çift taraflı inada gerek var mı? B kişisi kimine göre haketti, kimine göre çok düzgün, kimine göre tam adamı. Ama halkta tam olarak bunun karşılığı yok yani anketler ortada.

Bende bunu sorguluyorum. Madem bir değişim isteniyor, iktidar olmak, ülkeyi yönetmek isteniyor, işleri zora sokacak bir hamle yapmaya, belki de halkı istemediği iki taraf arasında seçim yapmaya zorlamanın gereği var mı?

Ben iyi ya da kötü demiyorum. Net sabit bir durum değerlendirmesi yapıyorum.
    bu forumda kılıçdaroğluna küfür edebilen nadir insanlardanım
    bu halkın feraseti yok onun için beğenmeme lüksü de yok bence
    önce 3 madde sayacaklar neden kılıçdaroğlunu istemediklerini o zaman haklılar diyeceğim
    yandaş basının yıllardır yaptığı menfi propagandaya alet olup hakkında menfi bir şey soyleyemediğin adamı beğenme..

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ya ekmek için ekmeleddin falan

CHP gerçekten bazı konularda çok ciddi hata yaptı...ekmeleddin tam bir felaketti...İnce ye de gereken partidesteği verilmeyerek malumun yolu açıldı, Akşenerin YSK önünde yatarım demesinden sonra seçim akşamı Akşenerden de eser yoktu...

CHP niin yapacağı iş geniş katılımlı bir ittifak kurup onlara abilik yapıp Kendi bünyesinden birisini aday yapmak. Kuluştaroğlu bence aday olursa seçmende partideki özgüveni görüp ona göre oy verir
    MAK Araştırma Başkanı Mehmet Ali Kulat,"Yarın seçim olsa hangi partiye oy veririsiniz?" sorusunun yöneltildiği ankette kararsızlar dağıtılmadan önceki sonuçlar AKP yüzde 30.4, CHP yüzde 22.1, İYİ Parti yüzde 14.2, HDP yüzde 8.7, MHP yüzde 7.1, DEVA Partisi yüzde 3.1, kararsız yüzde 6 olarak belirlendi.
    AK Parti'nin azalan oyları nereye gidiyor?AK Parti'nin geçirgenlik gösterdiği parti İYİ Parti, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi olmaya başladı.

Chp de Değişim Şart.Olmuyor yıllardır Aynı Bant da.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Bak kardeşim imalı incitici sözlere gerek yok. Ben akplilerin tam göbeğindeyim. Ben gördüğümü yazıyorum. Sen katılırsın katılmazsın eleştirirsin ama böyle yazman uygun değil...
    Ak trol o...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Daha ağırı söylenebilir de neyse...
    Aman hocam.
    Nas orada savci orada.
    Burada mutlaka ak trol vardir bosyere simdi.....

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    kılıçdaroğlunun adaylığını isteyen tek bir kesim var akp liler...
    Aynen öyle efendim, burada bile hemen sıraya girdiler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Kılıçlaroğlu alevî ben din, ırk, mezhep ayırmam, fakat sırf alevi olduğu için acından geberse bile oy vermeyecek milyonlar var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 488/987 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •