Sayfa 488/548 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Bu hafta olsun olmasın,Demirören bekledikçe elinde patlatıyor çağrı fiyatını..Sorun yok 5.2 olunca yaparsın çağrıyı.

2.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    bu hafta bültende çıkmaz ise demirören medya ya ihtar çekelim yasal süre doldu çünkü

spk mail attım ek süre verdiniz mi çagrı için 11 gündür cevap gelmedi
    Ustat cagri fiyati kac bekliyorsunuz?

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    bu hafta bültende çıkmaz ise demirören medya ya ihtar çekelim yasal süre doldu çünkü

spk mail attım ek süre verdiniz mi çagrı için 11 gündür cevap gelmedi
    Demirören medyanın bir kusuru yok şu durumda. Hatta ayin 16 sından itibaren faiz işlemeye başladığı için şirkete ek maliyet yaratıyor çağrının uzaması.
    Bu işin asıl sorumlusu spk. Çünkü kendi çıkardığı tebliğde pay devir tarihinden itibaren 60 günlük sure içerisinde çağrıya başlanılması zorunludur yazıyor. Sen zamanında onaylamazsan şirket nasıl 60 günlük sürede çağrıya başlayacak.

Bir arkadaş spk nın telefon numarasını paylaşmıştı burada. Baktım bulamadim bilen varsa yazabilir mi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Demirören medyanın bir kusuru yok şu durumda. Hatta ayin 16 sından itibaren faiz işlemeye başladığı için şirkete ek maliyet yaratıyor çağrının uzaması.
    Bu işin asıl sorumlusu spk. Çünkü kendi çıkardığı tebliğde pay devir tarihinden itibaren 60 günlük sure içerisinde çağrıya başlanılması zorunludur yazıyor. Sen zamanında onaylamazsan şirket nasıl 60 günlük sürede çağrıya başlayacak.

Bir arkadaş spk nın telefon numarasını paylaşmıştı burada. Baktım bulamadim bilen varsa yazabilir mi.

demirören medya spk nın istediği belgeleri tam verdimi bunu bilmiyoruz sorun kimde spk mı ? demirören medyamı ?

5.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    demirören medya spk nın istediği belgeleri tam verdimi bunu bilmiyoruz sorun kimde spk mı ? demirören medyamı ?
    Bu konuda haklısınız.

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ustat cagri fiyati kac bekliyorsunuz?

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    devir fiyatı olan 1.35 cent

7. herhalde dolar 5,15 tl deyken devir yapılacak, en azından dolar yüzümüzü güldürüyor. Bekliyoruz halen. 7 tl den bekliyorum ben artık zorunlu çağrıyı. neylerse güzel eyler.

8. Bugün kurul toplandı mı, acep?

Sayfa 488/548 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •