Sayfa 488/1003 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    23.68i geçmiyor kaç gündür.
    Adil değer. Bunun üstü köpük. Bence

2.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    Adil değer. Bunun üstü köpük. Bence
    Döviz yakmayı bırakıp, salsınlar.
    Adil değer bu ise burada dengelensin.
    Ne güzel işte.

adil değer min 25 olması lazim faiz artınca bu seviyeye nezaman gelir mesele o.
    Son düzenleme : paramanya; 15-06-2023 saat: 12:08.

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Adil değer hesaplamasında Sn Ayasofya2005’i tek geçerim.
    Doğru modelleme ile hesap yapıyor gördüğüm kadarıyla.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Adil değer hesaplamasında Sn Ayasofya2005’i tek geçerim.
    Doğru modelleme ile hesap yapıyor gördüğüm kadarıyla.
    Hah işte cevheri gören biri. Benim param yoksa çok iyi tuttururum. Bu hep böyle olmuştur. Bana sorarsanız. Altın yada dolar ne kadar baskı olursa o kadar zıplar. Eserini uzun vade mutlaka görür. Bizdeki durum çok başka kkm olmasa doların önünü açacaklar el mecbur ama ne faiz ne yeşil soğan bu yüzden kapana sıkışmış gibi. Kkm ye çözüm bulmadıkları sürece cari açık konusunda hep hata yapacaklar.

6.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    26 haziran vadeli dolar viop kontrati 24 lira, spot kur 23.65. çok ilginç, kalan 14 günde sadece 35 kuruş artacağı fiyatlanıyor, aslinda o da değil, viop teminat faizi o, yani artış görülmüyor kurda.
    Bir pislik mi var anlamadım
    Üç gün önceki hesabım ve öngörüm tutuyor görünüyor, viopta dolar long pozisyonlarımın üçte ikisini boşaltmıştım bunu görünce, dünden beri aralık 2023 vadeli kontrat özellikle iyice gevşedi ve azar azar yerine koymaya başladım. 22sinde faiz kararında da benim bildiğim yine bir aşağı basarlar orada da tekrar toplarım, kalanı da bayram sonrası tamamlayacağım gidişata göre.

7. viop 26 haziran kontratı 23,71 bu arada, dolar bayrama kadar sabit diye fiyatlanıyor bilginiz olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Üç gün önceki hesabım ve öngörüm tutuyor görünüyor, viopta dolar long pozisyonlarımın üçte ikisini boşaltmıştım bunu görünce, dünden beri aralık 2023 vadeli kontrat özellikle iyice gevşedi ve azar azar yerine koymaya başladım. 22sinde faiz kararında da benim bildiğim yine bir aşağı basarlar orada da tekrar toplarım, kalanı da bayram sonrası tamamlayacağım gidişata göre.
    Hocam bir ara bende bundan almıştım ama gün sonu hep eksi bakiye oluyordu. 1 hafta da 20 kuruş artmistı ama benim para azalmıştı. Nedenini hiç anlayamadım.

Sayfa 488/1003 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •