Sayfa 489/639 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Usta bu işi galiba 10 bin lot ile yapıyorlar bence....

O para için açık konuşayım değmez...
    Tercih meselesi elbette.Kişinin 15-20 bin lirası vardır,2-3 bin kazanırsa aylık maaşını çıkarır.Herkes yapmaya kalkışırsa çakışma olur,satış emirleri gerçekleşmez.Niyeti trade olan için banka hisseleri daha cazip bana göre.
    Nûn

2.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Geçen sene Ramazan ayında da satışlar düşmüştü, bu sene de düşmüş. Neden? Alkol mü satıyoruz?
    Hocam hoşgeldin... Haziran sonu ciro ne olmuş ?

3.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Hocam hoşgeldin... Haziran sonu ciro ne olmuş ?
    Sağolasın hocam.Haziran 5 milyon civarı,Mayıs 8 milyon civarıydı.Ramazan'da bu düşüş nedir,ben anlayamadım?
    Nûn

4.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Sağolasın hocam.Haziran 5 milyon civarı,Mayıs 8 milyon civarıydı.Ramazan'da bu düşüş nedir,ben anlayamadım?
    Bunların niyetine tüküreyim...

5.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Geçen sene Ramazan ayında da satışlar düşmüştü, bu sene de düşmüş. Neden? Alkol mü satıyoruz?
    Mübarek Ramazan da herkesin kârı 2 katına çıkar bununki ise düşer kâr edecekleri zamanlarda çalışmayı azaltıyorlar heralde

6.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    Mübarek Ramazan da herkesin kârı 2 katına çıkar bununki ise düşer kâr edecekleri zamanlarda çalışmayı azaltıyorlar heralde
    Yeni bir taşıt rehni,icra v.s gibi durum olsa anlarım ama böyle birşey de yok.Dağıtıcının Ramazan'da cirosunun azalması kadar saçma bir şey olamaz.Kayıtdışı satıp,kazancı arka cebe koymadılarsa tabiki...

7.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Yeni bir taşıt rehni,icra v.s gibi durum olsa anlarım ama böyle birşey de yok.Dağıtıcının Ramazan'da cirosunun azalması kadar saçma bir şey olamaz.Kayıtdışı satıp,kazancı arka cebe koymadılarsa tabiki...
    bunlar bir iş çeviriyor ne olduğunu anlayamadım ama er geç ortaya çıkacaktır. yani bir sürü açıklama gerektiren durum var bu 200 milyon buhar olmadı bir yerlerde başka projelerde işlerde kullanıldı ve tamamen zarar edilmiş olamaz onlarda bir yerlerden paranın fazlası ile dönmesini bekliyorum.

8. ayrıca bu adamlar ağırlıklı olarak gıda ürünlerinin dağıtımını yapıyor ise Ramazan da cironun 2-3 katına çıkmış olması gerekir. dediğim gibi cidden açıklanması gereken bir şeyler var

Sayfa 489/639 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •