Onemli Gunler Banner
Sayfa 489/636 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 5086 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. arkadaşlar 3-4 yıl sonra bir miktar gireyim dedim.geçmişte 4 kağıt sadece listemdeydi hep onlarla yatırım yapıp kazanmıştım.aselsan thy kartonsan ve carfur.

şu an yıllar sonra hiç hissenin hikayesine geçmişine bakmadan aselsan aldım.

tabelada birçok 3 e 5 e katlamış kağıtların aksine geçen sene 60 lira olan kağıtın bugün 75 lira olması garip gelip girdim.

bu kağıtta bir bilginiz, neden çok artmadığı yönünde bilginiz var mı ? yoksa klasik yatırımcıyı bezdirip sonrasında uçma modunda olduğundan mıdır ? 76 liradan hatırı sayılır rakam ile girdim.

hiç bu son yıllarda bedelli bedelsiz temettü vs verdi mi bu kağıt?

2. şu an için tartışmasız borsanın en iyi şirketi sonrasında cimsa ve tüpraş listeye girer.hepsinde kısa vadede beklenti var.iyi karları da kaymakları .yatırım tavsiyesi olmayıp görüşlerimdir.

3. Aselsan: Kent Güvenliğine yönelik mevcut projeye ilişkin sözleşme değişikliği yapılmıştır

Aselsan: Söz konusu sözleşme değişikliği ile ASELSAN'a toplam 929.268.100,- TL ve 75.864.350,- ABD Doları tutarında ilave "Kent Güvenlik Yönetim Sistemi" siparişi verilmiştir

Aselsan: İşbu sözleşme değişikliği kapsamında teslimatların 2026 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Bu topiclerde öyle yazılar var ki bir gün gelecek bu yazıların sahipleri o nickleri değiştirmeden buralara bir daha gelemeyecek.Bu da böyle biline.

Siyaset bilmezsiniz ekonomi bilmezsiniz finans hele hiç bilmezsiniz sosyal medyada 3-5 yazı okuyup fikir sahibi olunacak işler değil bu işler. Bir gün öğreneceksiniz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu topiclerde öyle yazılar var ki bir gün gelecek bu yazıların sahipleri o nickleri değiştirmeden buralara bir daha gelemeyecek.Bu da böyle biline.
    Günü gelince sizden daha fazla Aselsan cı olurlar. Hayret edersiniz

6. Keşke burda burda birbirimizi gazladığmızla hisse gitseydi, ne gazlardım ama gazıma kimse yetişemezdi

7. Abi 3-4 yıldır buradayım , hisseyi fetiş yapmıssınız , adamların doğru dürüst bir şey ürettiğini bile düşünmüyorum , kendinizi bir illüzyona kaptırmışşınız , hissenin değeri olsa yabancı şimdiye çoktan almıştı. Daha da buradayım göreceğiz inşallah ,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. KAP: [ASELS PNSUT YBTAS ] MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1185199

Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm DuyurusuÖzet Bilgi DÖNÜŞÜM

İlgili Şirketler ASELS, PNSUT, YBTAS

Sanıyorsunuz ki eskilerden kimse yok hiç kimse neler çevirdiğimizi bilmiyor.

Sayfa 489/636 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •