Sayfa 49/1011 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Banka lar bence kamyon devirio arada trede edenler tbrkler arada bende yapiom,piyqsa her an terse do ecek gibi.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Banka lar bence kamyon devirio arada trede edenler tbrkler arada bende yapiom,piyqsa her an terse do ecek gibi.
    İktidar değişme ihtimaline göre bir ayar çektik bankalara... Oran arttı sonuçta... Ama sonuçta riskler de var değişmesiyle ilgili, o riskleri de illaki fiyatlayacağız...

Kafamdaki tek soru bugüne dair, 15:00, 16:00 sonrasında yabancı gelir mi yine?

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Borsada fırsatlar hiç bitmiyor, hergün para dağıtıyorlar burda ve her gün hisse dağıtıyorlar burda, ömür biter borsada fırsatlar hiç bitmez
    Bugünkü yemeği beleşe getirdik başganım gidip bi kebab söylüycem kendime, her ne kadar nusretten olmasada bizim kebabcıda fena diil yanmuz meşhur olamadı kerata
    Afiyet olsun
    Kk nın yanına düşersen eti götürürsün
    https://twitter.com/PollzHaber/statu...G6swEDPow&s=19
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    İktidar değişme ihtimaline göre bir ayar çektik bankalara... Oran arttı sonuçta... Ama sonuçta riskler de var değişmesiyle ilgili, o riskleri de illaki fiyatlayacağız...
    Aynen risk varsa kazancta var ..

ykb almistim kademeler sığ olması beni korkuttu gir çık arada karlarla sanayi topluyom.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Borsada fırsatlar hiç bitmiyor, hergün para dağıtıyorlar burda ve her gün hisse dağıtıyorlar burda, ömür biter borsada fırsatlar hiç bitmez
    Bugünkü yemeği beleşe getirdik başganım gidip bi kebab söylüycem kendime, her ne kadar nusretten olmasada bizim kebabcıda fena diil yanmuz meşhur olamadı kerata
    Afiyet olsun
    Hangi şehirdesin?

7. 1.40.nakit kredi veriyor 1 yıl vade nasıl oran bilemedim

Bu arada paracıklarımla altın ve gümüş fonlarını aldım... Ucuz bence...

Sayfa 49/1011 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •