Sayfa 49/84 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 667 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Fenerbahçe erkek basketbol takımı

Aziz Yıldırım: "Futbolda Şampiyonlar Ligi neyse Euroleague odur. Fenerbahçe bu kupayı kazanmıştır."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Aziz Yıldırım: "Euroleague'in 11 kurucu takımından biri Fenerbahçe. Yüzde 7'lik ortağıyız buranın."

Aziz Yıldırım: "Fenerbahçe, Euroleague'in ortağı. Bu malın sahibidir yani. Euroleague olduğu sürece Fenerbahçe buranın ortağıdır."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Aziz Yıldırım: "Fikret Orman kendi kendine çelişiyor. Takımı Euroleague'de Top 16'ya kaldığında 'biz şampiyon olacağız' demişti."

Aziz Yıldırım: "Şimdi diyor ki hırsızlık var orada. Nasıl yapılıyor hırsızlık söylesin de biz de gidip yağmalayalım."

Aziz Yıldırım: "Fikret Orman saçma sapan konuşmuş. Sayın başkan ne söylediğinin farkında değil. Fenerbahçe'nin şampiyonluğu onu ezdi."

Basketbol süper Ligi finalindeki rakibimiz Beşiktaş Sompo Japan oldu.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Aziz Yıldırım: "Fikret Orman kendi kendine çelişiyor. Takımı Euroleague'de Top 16'ya kaldığında 'biz şampiyon olacağız' demişti."

Aziz Yıldırım: "Şimdi diyor ki hırsızlık var orada. Nasıl yapılıyor hırsızlık söylesin de biz de gidip yağmalayalım."

Aziz Yıldırım: "Fikret Orman saçma sapan konuşmuş. Sayın başkan ne söylediğinin farkında değil. Fenerbahçe'nin şampiyonluğu onu ezdi."
    bakalım seneye gidecek mi hırsızların içine
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

09 Haziran Cuma saat 20:00
    Spor Toto basketbol süper ligi playoff finali

Fenerbahçe - Beşiktaş SJ

Fenerbahçe 18 Beşiktaş Sompo Japan : 22 ilk çeyrek sonucu

Sayfa 49/84 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •