Sayfa 49/612 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 385 - 392 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Temennim yabancıların (gerçek yabancı ise) malını düşürmek istediler ise bu amaçlarına ulaşıyorlar şu an. Böyle bir durumda inşallah topluyorlardir demekten başka bir duam yok açıkçası. Bu iş benim yüksek lisansim bu işten büyük dersler çıkaracağım olumluda olsa olumsuz da olsa. Ucuz bir maliyete yüksek lisans yapıyorum öyle bakıyorum olaya ...

Ama asıl duam kamil abi gibi saygı değer bir abimin bu yaşı ile beklediğini görmesi inşallah gorurur gerçekten bu anı yasamasini onun mutluluğunu istiyorum. Kamil Abi benide çağır dubleksin terasina daha görecek çok şeyimiz var. o terasta daha ozkgyo yu konuşuruz
    Senin gibi bir üstad bile buradan yüksek lisans konusu çıkarıyorsa adamlar bu işin piri demektir. Bükemediğim eli öperim. İyi dileklerin için ise teşekkürler üstadım, Allah bana verdiğinden çok daha fazlasını size versin. Özellikle genç dostlarıma...Memleketin her tarafının avanta ve rüşvet lağımıyla koktuğu bu günlerde, sermayesini memleketinin şirketlerinin geleceğine yatırıp risk alanları yüce rabbim muhakkak not etmiştir. O avantacılar, rüşvetçiler, ahlaksızlar sanmasınlar ki o kazandıklarını huzur içerisinde yiyecekler. Asla !

2.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    yok 0.50'lere gelir abartmayın hocam o kadar da değil, polho'nun 1.50 olması için endeksin 75-80bine falan düşmesi lazım ki, o da moratoryum ilanı ile olur ancak (en büyük korkum diye belirtmiştim, kaçışı yok, eninde sonunda olacak ama tarihi ne zaman onu kestiremiyor kimse). ben düşüş devam edecekse endeksin 115-120binden polho'nun da 2.09'dan döneceğini düşünüyorum.
    Tahvil faizi 19 seviyesini geçti, global anlamda faiz artırımları eli kulağında ve biz bu konjonktüre yaklaşık 9 TL gibi bir dolar kuruyla girdik. MB rezervleri ekside ve gırtlağa kadar borçluyuz. Kısacası aynı görüşteyim. Bu Sedat Peker bağlantılı gelişmelerin bir süre sonra Erdoğan ile de ilgisi olduğu ortaya çıkacaktır. Adamlar hem HALKB hem de SBK üzerinden iyi sıkıştırıyorlar. Taviz verecek, satacak bir yer de kalmadı ? Hayırlısı...

3. Hiç düşmemiş gibi hevesle başlıyor oçocuğ 👏👏👏

4. Eğer becebilirsem bir süre mesela 1 ay gibi hiç bakmayacagim fiyata. Bariz belli işte, dusebilecegi yere kadar dusurecekler. Altın bulduk deseler bile polho endekse kafa tutmaz tutamaz, bunu yapabilecek son kağıt bu. Hal böyleyken takip edip sinir bozmanın ne anlamı var. 2.50 mi 2.09 mu 1.50 mi artık düşeceği yere kadar bı düşsün bakalim. Sonrasi uzun bı sure, tahminim 1 yıl gibi, en fazla 40 kademelik çok dar bantta hacimsiz ve yatay bı seyir... Gerisi kısmet, eğer moratoryum o zamana gelmez ise 6.00 tarihi zirveye bir operasyon beklerim.

5.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    2.65 destegi kaldı bunun altında 2 demi dururuz bilemicem borsamiza baglı haraketleri görüyorsunuz eksi kapatma şansimiz çok yuksek bir haber akisı olmadigi surece.
    👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

6. Kamil abi ve diğer dostların dediklerine katılmakla birlikte; Bu aralar hisselere fazlada suç bulmamak gerek likidite krizi had safhada, heran ülkede yeni yolsuzluklar ayyuka çıkabilir, Fed faiz arttırdığı an bu kurla bu boş kasayla bu cari açık ve borçla neler olacağını bilmek için kain olmaya gerek yok. Dışarda Halkbank,SBK krizi varken içerde Pamukören, Para ve maske dolu çantalar kol gezerken, limanda ele geçen kokaine alıcı kim diye sorulmaz iken,yabancı adalete ve domokrasi ye güven duymazken/kaçma yolları ararken, neden düşüyor/çıkmıyor demek biraz insafsız lık olur diye düşünüyorum. Bilmem anlatabildim mi 🤗

7. Bunlar adamın 7 sülalesini sıradan geciririr düşmeyen endeksde 1.87 eksi hesabinizi ona göre yapın .

8. Aylık alan satan (ilk 5) kim bu diğerleri? Bizmiyiz ki

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 49/612 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •