Onemli Gunler Banner
Sayfa 49/154 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 385 - 392 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ve ayrıca sunu belirteyim gecen 130 000 lot hisse aldı hissedar sirket ne etkisi oldu 0 .neden cunku diger taraftan baska hesaplardan sattıkları icin ..1 mikyon lot alsalar nolucak kıpırdamaz bile baska hesaplardan satarken ..bakın eczacıbasına intemyı 3 yıldır 7-8 liralardan topluyor bugun itibariyle kac lira olmus ..onlar gibi patron var birde aksgy gibi patron var .kısacası hic bakmayın gidin diger gyo lara kazanma sansınız cok yuksek bunda 0 aylarca bosu bosuna tasımıs olursunuz .kazandırmaz bu kadar net .yazmaya da yorum yapmaya da gerek yok bildigin olu hisse bu 1 lot takip listenize ekleyin izleyin ve gorun .

2.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    ve ayrıca sunu belirteyim gecen 130 000 lot hisse aldı hissedar sirket ne etkisi oldu 0 .neden cunku diger taraftan baska hesaplardan sattıkları icin ..1 mikyon lot alsalar nolucak kıpırdamaz bile baska hesaplardan satarken ..bakın eczacıbasına intemyı 3 yıldır 7-8 liralardan topluyor bugun itibariyle kac lira olmus ..onlar gibi patron var birde aksgy gibi patron var .kısacası hic bakmayın gidin diger gyo lara kazanma sansınız cok yuksek bunda 0 aylarca bosu bosuna tasımıs olursunuz .kazandırmaz bu kadar net .yazmaya da yorum yapmaya da gerek yok bildigin olu hisse bu 1 lot takip listenize ekleyin izleyin ve gorun .
    Merak etme Saf Gayri'den beri var ve o dediğini yapıyoruz arada sırada.. Ama sen devam et, yoruluncaya kadar..

3. Sirf hisseyi kötülemek icin .birileri bukadar israrla yaziyorsa .ben bunun arkasinda baska seyler ararim.adam elinde olmadigi halde devamli kötülüyo.senin isun gücün bi ailen yokmu be arkadas.cagumizi robin hoodu

4. Ya zamanında banvıtte bı adam vardı bu hısse batık şirket batık dıye hergun yazardı o zamanlar hısse 2 ile 3 tl arası dolanırdı

Sonrasını bılmeyen yoktur

Benzer bırıde dyo da var 2 tl den berı kötülüyor kagıt 8 tl oldu nerdeyse

Burdada bi kotuleyenın olması olumlu bır gösterge bana göre

5.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    sende herseyi yazmıssın lunar bey ama aksgy yi becerememissin demekki ahaha uzun vadeciyim diyorsun sabahtan aksama kadar bekci gibi sirketin 25000-30000 tl ye kiraya verdigi haberleri paylasıyorsun ne faydası var ? bu hisseyi almak isteyipte tanımayanlar icin yazıyorum hic bakmayın bile bu hissenin gercegi sudur yılda 2-3 kez ve temettu vercegi zaman sadece %7-8 yukselir 1 saat icinde geri duser ve eksi kapatır .hepsi bu..endeks yukselirken yukselmez ama endeks duserken endeksten fazla duser hemen uyar endekse . bu hissenin bundan baska olayı yoktur .ogrenmis oldunuz
    0,9-1 liradan AKALT alanı etkiler mi bu yazdıkların?Neyi becerememişiz?Sen neyin kafasındasın?Kadıköy 315 git öğren ne nedir ne değildir ondan sonra gel buralarda yaz.

Akiş GYO, Akbatı AVYM için Loos Gayrimenkul Yatırım Fonundan Gelen ön teklif hakkında açıklama yaptı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Yönetimiz Kurulumuzca,
    Logos Portföy Yönetimi A.Ş'nin, SPK izniyle kurmuş olduğu "Logos Portföy Yönetim A.Ş Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu ("Logos Gayrımenkul Yatırım Fonu")'nun portföyüne dahil etmek amacıyla, Şirketimizin gayrimenkul portföyünde yer alan ve Koza Mahallesi 1655. Sokak N 6 Esenyurt adresinde bulunan Akbatı AVYM nin bağımsız bölümlerinin her birinin mülkiyet payının % 30'una tekabül eden kısmını geçmeyecek şekilde satın alımına yönelik ön teklifi tarafımıza iletilmiş olup; bu ön teklifin, kurulacak müşterek mülkiyet ilişkisinin hüküm ve koşullarının da belirleneceği bir "taşınmaz satış vaadi" sözleşmesinin müzakere edilip hükümlerinde mutabık kalınarak resmi şekilde imza edilmesi kaydı ile kabul edilerek, Logos Portföy Yönetimi A.Ş.'nin gerekli kaynağı yatırımcılardan sağlamasına yönelik görüşmeler yapması için izin verilmesine,

Bu izin çerçevesinde toplanacak fon tutarının kesinleşmesi sonrası satış ve müşterek mülkiyet koşullarının değerlendirilmesine,
    Karar verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/642740

Okuman yazman var di mi?

6. Arkadaş ben senin sikletin değilim.Hele bu hisse de hiç.Sen canın ne istiyorsa git onu al.Ben mutluyum bu hissede.Saygılarımla.

7. Bir arada biri dadandıydı.% 25 vergi avantajı varken mümkün olmadığı halde hisse kottan çıkacak patron 1 liraya hisseleri elinizden alır diye. Arkadaş psikoloji okumuş ama bilmiyor ki benle bir seans yapsa tüm öğretilenleri unutacak.

Defalarca kez yazdım benim yazılarım eskiler için diye ama anlamamak için ısrarcılar.Yok en son Selahattin abiden yardım isticem artık.

8. http://www.hurriyet.com.tr/ben-batti...zandi-38412215

Bak oku öğren yukarıda çok övündüğün hisselerde zamanında ne olmuş?Bunlardan 2 sini dünya gözüyle bilirim bir tanesinin de telefondan çok işlemini yapmışımdır yani seansına bakmışımdır çalıştığım yıllarda.O röportajda geçen olayda yeni yetme bir dealerken kaç tane insanı batmaktan kurtardım hala bana duacılar.

Medya da sabah ta sapaz da 1 günde parası batanları görmediğin için sen yukarıdaki gibi kafada aynen devam et.Benim kafa yapım 1 ömür geçse senle aynı olmaz.Bu yazdıklarımı da iyi oku anlamaya çalış yararı olur zararı olmaz.Saygılarımla.

Sayfa 49/154 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •