Sayfa 49/309 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. İnatçı bir adam fikirleri tutmaz, fikirler onu tutar. ytd

2. birleşme iyi bir çözümdü diyor bey efendi o hesap kapandı...95 paya gelirsen kolay birleşme olur 98 gelirsen kotdan gidersin .papuç çok pahalı bu köprü daha çok su akıtır altından 5 yıl degil 10 yıl dahi beklerim bir zeytin agacı dikiyorsun 5 yıl sonra meyve veriyor.ytd bizde acele yok korkunun ecele faydası yok .ytd son çeyrek kur boyle kalcak hatta gelecek yıla kur boyle kalcak 3 taksit ödenecek zarar yazcak .gyo gerçek degerinden gösterilecek bizim dava o binanın degerini çıkaracak 10 bine ev yok o bölgede .3 bine akıllı bina metre karesi tahta sahipli büyük oyuncu gelmez gelse ne alıp ne satacak zaten gelmesin 5 yıl biz boyle ufak ufak alalım satan kerizlerden ytd

3.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Tahminlerimi yaziyorum kesinlikle tahmin yani olasilik.bence birlesmeye direk red gelmicek.yani spk reddetmicek.46.5 kurusa onay gelceginide sanmiyorum.bence onay gelirse ya 91 kurus yada 1.50 ayrilma hakki taniyacak spk.yada ridvanin bu yaptiklarindan dolayi birlesme basvurusuna gene cevap vermicek.

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.
    ya bak gelmedi red ne güzel bilmişsin ytd syfa 3 de tarih temmuz ytd her şeyi bildgini sanıp toplama bilgiler ile ytd

4.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    ya bak gelmedi red ne güzel bilmişsin ytd syfa 3 de tarih temmuz ytd her şeyi bildgini sanıp toplama bilgiler ile ytd
    Yahu burda ne var tahmin diye yazmışım burda vebal var vebal.ben her zaman dikkat ederim.kimseye ucacak kacacak demedim.tahmin demek kesin demek değildir.3 /4 farklı kombinasyon yazmışım .o zaman kipaya SPK farklı bir sistem uygulamıştı onu örnek aldım hacı dakko.kimseye satta demem yarın Rıdvan kafasına eser şirketi satar yada 91 kuruş gibi bir kıyak yaparsa o zaman satan pisman olur.ama şu şartlarda tahtada sen varken işler inada bindi her kes çekiyor ridvan sen olmasaydın adım atardi.ben öle düşünüyorum mahoney bey.
    PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Yahu burda ne var tahmin diye yazmışım burda vebal var vebal.ben her zaman dikkat ederim.kimseye ucacak kacacak demedim.tahmin demek kesin demek değildir.3 /4 farklı kombinasyon yazmışım .o zaman kipaya SPK farklı bir sistem uygulamıştı onu örnek aldım hacı dakko.kimseye satta demem yarın Rıdvan kafasına eser şirketi satar yada 91 kuruş gibi bir kıyak yaparsa o zaman satan pisman olur.ama şu şartlarda tahtada sen varken işler inada bindi her kes çekiyor ridvan sen olmasaydın adım atardi.ben öle düşünüyorum mahoney bey.
    PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    rıdvan adım atmayı bırak kıpıdaycak bir hareketi yok b palnları vardı c planları vardı ? tek yapcagı 95 pay toplayıp kolay birleşme c planı faliyet çok uzak bir durum milyonda bir olcak bir durum d planı satış bunu gizli yapamaz anca çok gizli anlaşıp görüşmeler başladı der arkasından anlaştım der .şuan kıpırdayamaz adım atcak hali mi kaldı ? ytd

6. 5 yıl burda kalsın hatta 20 kuruşa insin ytd ama bilir kişi ne derse biz razıyız.adim atsın diye beklemeyiruz yok faaliyet miş yok adimmis hiç umurunda değil BIST sessiz kalmaz Aralık ilk hafta uyarı gör hacı Maho 1 yıl içinde ya faliyete geç yada korsan atarım o zaman mahkeme sonucu biz anel yapıdaki hissemizin ömür boyu kalsın deriz satıyorum derim .ytd

Sayfa 49/309 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •