Sayfa 49/69 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 385 - 392 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

SPEK ADAMLARI nerelere kayboldu şu beklenti bu beklenti GÜYA KY düşünüyorlarmış onlar kendilerini bilir yazılan çizilenlerden anlaşılır anlayana, 2 YILDA 0.66 KURUŞ 11.22 % +1600 PRİM
    DESTEK DİRENÇ BİTMİŞTİR KİMSEDE İNANMASIN BU FIRÇADAN ADAM OLMAZ, SPEK ADAMLARI KANMAYINIZ... SAYGILAR

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by babanın oğlu kemal Yazıyı Oku
    arkamdan atıp tutanlar,yok efendim spek adamı şöyle gazlıyor böyle gazlıyor diyenler.

burda nicelerini gördük kuyruğunu kıstırıp kaçtılar.yatırımımızı şirkete yaptık boşa değil.

gün ola harman ola.

Yatırım şirkete yaptın 0.66 kuruş nerdeydin KY dostu(DÜŞMANI)

3. Pazartesi 5 olur mu fiyat acaba tepki ile

Yatırım tavsiyesi değildir

4. 4.33 kapatır mı bugünü acaba

Yatırım tavsiyesi değildir

Buradakilerin tuhaf soruları var...Bu gün 4.33 kapatır mı? Pazartesi 5 tl olur mu ? Bunu kim bilebilir ki..Tahtayı kim yapıyorsa ona sormak lazım.Ben bilmiyorum, ayrıca Galip midir bu işleri yapan ?

6. 3.68 üzerinde tutunabilirsek 4 diyebilir ytd.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 5 cm lik yağli boya firçasi bile hisse fiyatindan pahali .bu kadar mi ucuzsun sirket sahibi

8.  Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku

SPEK ADAMLARI nerelere kayboldu şu beklenti bu beklenti GÜYA KY düşünüyorlarmış onlar kendilerini bilir yazılan çizilenlerden anlaşılır anlayana, 2 YILDA 0.66 KURUŞ 11.22 % +1600 PRİM
    DESTEK DİRENÇ BİTMİŞTİR KİMSEDE İNANMASIN BU FIRÇADAN ADAM OLMAZ, SPEK ADAMLARI KANMAYINIZ... SAYGILAR

Asla yatırım tavsiyesi değildir...
    burda spek adamı diye kasteddiklerinden birisi benim herhalde de her güzel şeyin bir sonu vardır ben buraya 2 yıldır yazıyorum 2 yıldır tahta 70 krş dan 10 gitti düştü 4.50 den 11 e gitti kafası azıcık çalışan azıcık trade etmeyi bilen de çok büyük paralar kazandı ha senin gibi her fiyata pahalı diyip avel avel izleyenler kıskançlıklarından çatladı senin zihniyetinde olan insanların borsa da para kazanması imkansız çünkü senin gibiler sadece negatife konsantre olup hiçbir yükselişi değerlendiremez ama her düşüşte mutlaka hisse de olur çünkü senin gibiler o yukarı da attığın grafiği gerçek sanır hiç düşünmez 12 tl lik garanti 6 lira oldu 11 liralık izfas 4 lira olsa ne olur neden olur üzgünüm ama acı olan gerçek bu...

Sayfa 49/69 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •