Sayfa 49/226 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 385 - 392 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

Alıntı Originally Posted by serfaruk Yazıyı Oku
    Niçin devre keseci uygulandı? Çelikhalatla ilgi kötü bir haber mi var?Kap' ta göremedim...
    Birisi serbest satış emri verdi
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

2.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Birisi serbest satış emri verdi
    Teşekkür ederim, Sn.Enigma...

3. Zarrab davasının borsayı ne hale getirdiği malum.Böyle durumlarda kimse senetlerde kolay kolay alt kademelere alış yazmaz.Spek seans açıldığında alış kademelerinde alıcının olmadığını görünce kötü algı operasyonu yapıp senedi taban yaptı.Tabii ben hemen taban ve yukarısına alış girdim ama tabiki gelmedi.Kısacası spek kafası işte!

4. Kötu haberlerle asagıya almayacalısıyorlar.3 un altına gelmesini istiyorlar .bu seneki gelir ve bilancoyla nasıl olur tekrar 2 li rakamlar geri gelirmi görecegiz.

5. Yapı kredinin elinde n o malları almaları lazım yoksa gıtmez bu hisse.

6. Yapı kredi o malları vermezmiş. Paket olarak alınmış. Hedef fiyatı 25 tl imiş. Almak isteyenler çok bekler anlaşılan. Hayırlı kandilller..

7.  Alıntı Originally Posted by 500mg Yazıyı Oku
    Yapı kredi o malları vermezmiş. Paket olarak alınmış. Hedef fiyatı 25 tl imiş. Almak isteyenler çok bekler anlaşılan. Hayırlı kandilller..
    25 lira kime satacakmis.insallah sizinde kandilinizi kutlarim

8.  Alıntı Originally Posted by 500mg Yazıyı Oku
    Yapı kredi o malları vermezmiş. Paket olarak alınmış. Hedef fiyatı 25 tl imiş. Almak isteyenler çok bekler anlaşılan. Hayırlı kandilller..
    5 li fiyatlarda satalım yeter oda bu konjokturde zor gibi duruyor.ytd

Sayfa 49/226 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •