Sayfa 49/797 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 6372 madde; 385 - 392 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

arkadaşlar nasibimiz varsa kazanırız. kağıt kötü değil. zamanında erbosta çok bekledik yazan bile yoktu. şimdi o hisse de yazılanları takip bile edemiyorum. kendi adıma zamanım var. sağlık sorunumuz çıkmazsa lazım olmayacak parayı yatırdık. sabırla bekleyeceğim.

3. Aynen öyle ,insanoğlunun isteklerinin sınırı yoktur,onlarda kazanmak isteyeceklerdir elbet.....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

4.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    ..güç bende diyenler hakim bizim piyasaya,bu yüzden fiyatlar gerçek edere göre oluşmuyor.Elimde sadece Bucim,Nuhcm kaldı satmaya elim gitmiyor..ayrıca Erbos,Tkfen de vardı sattım.Nuhcm dışında tüm çimentocular bilançolarını açıkladı,Bucım aralarında parlıyor,iştirakleri de..Her ikisinin de yıllarca sürecek garantili pazarları var,ayrıca istikballi gayrımenkul ve iştirak zengini..satmaya elim gitmiyor.
    Pozisyon,düşünce aynı yerde..Bolinger de iyice daraldı,bu fiyatlarda aşağı kırması akıldışı olur,artık yukarı kırması gerek.

5.  Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Aynen öyle ,insanoğlunun isteklerinin sınırı yoktur,onlarda kazanmak isteyeceklerdir elbet.....
    Hocam, Bucimin destek ve direnç noktaları nelerdir? Bir grafik atmanız mümkün mü?

GM Discovery II+ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Mestan25 Yazıyı Oku
    Hocam, Bucimin destek ve direnç noktaları nelerdir? Bir grafik atmanız mümkün mü?

GM Discovery II+ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

buyrun destek ve dirençler.

macd son durum....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

7. tarman da burayı okuyor mu acep ya da adamları

8. Son durum nedir?

Aslında beni korkutan evet hayır dalgalanmasıyla birlikte gelebilecek düşüş trendi. Ve patronun işine gelmesi .Obo dan sonra aşağı kırış gerçekleşirse ülke ekonomisiyle birlikte 4 leri görmeyelim de.

Bir açıdan bakıyorum imkansız o değerlere gelmesi ama bu adamlara da güven olmaz. İmkansız demek şimdiki değerler demek bir bakıma.

İyi haberler geliyor roda limanı alınacak. Hem de 4 taksit 2 yılda. Getirisi büyük olur, kendin üret kendin sevk et, kazan kazan.
    Ama fiyat hala 5 ler.

Deneme üretimlerinden ses soluk yok. Bizi bilgilendirecek hiç bir kimse de Yok. Ne zaman ced acıklanacak, oradan ne gelecek kimsenin tam haberi yok bu nasıl iştir anlamadık gitti. Herkes tedirgin.
    Allah yardımcımız olsun
    Bir özet geçeyim içimdekileri dedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 49/797 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •