Sayfa 49/613 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 4903 madde; 385 - 392 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Grafiklerde flama çalışması yapıyor diyorlar. Umarım tersten bize saplanmaz o flama

2. dakkttııırr.g.müdürü gıyoder*başkanlığı yaramadı hisseye...**vah gıyoder vah halkın gyo suna benzerse memlekette tek çıkış umudu gayrimenkul sektörüde yandı***
    gıyodermiş...**
    4 kat uçmuşuzz..hala havalarda yız..en azından daktıra göre havalardayız..**
    hissede çöreklenen çete hala aşşa vurup negatif algıya devam etmek istiyor başarılıda oluyorlar..demekki bi şeyler hala temizlenenemişşş**

3. bu arada hissede geçen haftaki üsty değerinin YÜZDE 7 GİBİ ALTINDA işlem görüyor**ne olduda çökerttiler tekrar***neler gizleniyor ..

4. benim satmamı bekliyorlardır. yükseltmek için
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. her an 1,04-1,05 olablir dikkat
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. borsa gündem güzel çalışma yapmış..**12 gyo şirketi yüzde 16 ile yüzde 280 arası prim yapmış..listede halkın gyo su yok tabi..**
    daktır g.müdürü de 4 kat uçurdum bakın bakın diyo**uçan bi şey varda ne acaba**..
    halkın gyo komedileri devam ediyor..zirvemi zırvamı..**
    memlekette tek daktır g.müdürü çalışanı olan...ama dereceye giremiyo işte..vah giyodere vah neler olacak şimdi oralarda.**

7. aynı zamanda gıyoder başkanıda yapılan daktır g.müdürü orayıda bi gecede 4 kat uçurabilir mi**bi anda mücizeler..*
    4 kat uçurucu yönetim tek memlekette.**hisselern süründürüldüğü***vay bee..ne hale gelmişiz***

8. Bu ne yaw nerden bulastik bu kağıda

Sayfa 49/613 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •