Sayfa 49/853 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 6822 madde; 385 - 392 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Yeniden alım yapmak istiyorum ama seçim öncesi riskler gözümü korkutuyor.Sancılı bir seçim olacak gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yeniden alım yapmak istiyorum ama seçim öncesi riskler gözümü korkutuyor.Sancılı bir seçim olacak gibi.
    Al al al yeter
    500-505 buralardan alıcam artık
    Bekleyeceğim
    Durduk yere yüzde 20 aşağıdayız zaten.
    Stop da yok bizde uzun vadediyiz diye

3. Bugün 2 mayıs 2023, seçime 12 gün var.
    Borsa kıpkırmızı.Sell in May go holiday' cılar değil belki ama seçim belirsizliğine borsada girmek istemeyen herkes her şeyi satıyor. İnsanın portföyüne bakası bile gelmiyor..

Ama,

Bugünde buradayız, bugünde aldım elimden geldiğince.

2023 100tl hbk hayalim gerçekleşir mi bilmiyorum ama 2027 , 4euro hisse başı temettü hayalim hala diri..

Geleceğe not düşmek için yazıyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir

Sevgi ve saygıyla

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Güxel tespitler sn alanzo
    Haklısınız
    Ford motor u abd de olsam almazdım mesela.Sonuclar benim için de ümit verici.
    Şimdi buraya koc la ilgili sahada gördüğüm ona yakın hata yazarım bunu iletmeme ragmen dönüş bile yapmadılar ki Koç un yöneticilerine ulaşmadım aileden ya da üst düzeye ulaşmak düşünüldüğünden daha kolay olmasına ragmen hissesi yok diye bende vazife edinmedim.
    Haliyle tespitlerinize katılıyorum ford otosan ı tutmamdaki en büyük sebep jeopolitik konum.Yoksa abd borsasında 3 tane şirket sp 500 endeksini 5 yıllıkta geciyor orda olsam ne alırdım mantıgıyla oluşturdugum portföy temettüler de cabası.Vergiyi verir buraya da parayı sokmazdım af geliyor ne bulursan getir kardeş mantıgıyla vergisiz vs siz parayı buraya sokardım.Ford otosan benim için kurtarıcı rol model oldu daima.
    İsmen ikinci şirket olarak basladım orda da huzur hakkı cıkarmıslar.Türkiye de adam gibi işletme bulmak çok zor.Olmayan yerde Ford a tutunduk.Haydi benim aile işi var olmadı parayı orda değerlendiririm fonların hali ortada şirketlerin hali ortada yatırımcı ilişkileri ortada.
    Koç Türkiye de haliyle daha kurumsal daha ayakları yere saglam basan daha global hareket ediyor.Ford otosan da işleri Koç a verdikleri için işlere karısmadıklarını görüyorum Ford motor un.O bizim için şans ancak büyük kararlar da müdahale ettiklerini düşünüyorum.
    Gecmişte de Ford motor zarar acıklamıştı bir dönem de yönetim değişti torun Ford lardan biri müdahele ederek düzeltti işleri…
    Ford motor da rekabet daha kızısmış pazarında.Dönüşümlerini hızlı ve hatasız yapmalılar ki bu işi sürdürebilsinler.
    Bilmiyorum bu aralar çok kızgınım.Hata yapılmasını kaldıramıyorum.
    Ali de gitti fb yle ugrasıyor boş boş işler.
    Romanya da güzel işler bekliyoruz diyerek temenni beklentimizi devam ettirelim.
    Syg
    Umarım seçimden sonra beklediğimiz haberlerle çoşar. Aksi halde , hisse fiyatı geçen seneyi aratacak gibi bir hal olustu son 10 günde

5. Kocaeli nisan ayı otomotiv ihracatı 693 milyon usd. Mart ayına göre %22 düşük. Umarım froto daki düşüş daha azdır

6. Ford Motor Company ve LG Energy Solution ortaklığındaki batarya hücresi üretimine taraflarca anlaşılması halinde 2026’da başlamayı hedefliyoruz.”

Koç Holding, Ford Motor Company ve LG Energy Solution ortaklığında batarya hücre üretimi yatırımı için imzalanan bağlayıcı olmayan niyet mektubuna da değinen Çakıroğlu, “Ankara’da kurulması planlanan tesisin, Avrupa’nın en büyük batarya hücresi üretim üslerinden biri olması hedefleniyor. Taraflarca anlaşılması halinde üretime 2026’da başlamayı ve ilk etapta yıllık 25 GW saat kapasiteye ulaşmayı amaçlıyoruz. Bu tesis yatırımının ülkemize otomotiv sektöründe önemli bir küresel rekabet avantajı kazandıracağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.
    Ceo Levent Bey in bir açıklaması var paylaşmak istedim.
    Ytd syg

7.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Umarım seçimden sonra beklediğimiz haberlerle çoşar. Aksi halde , hisse fiyatı geçen seneyi aratacak gibi bir hal olustu son 10 günde
    Abi biliyosun ben daima baskılanmasını bile göze alıyorum.Çünkü bizim ülkede sermaye piyasası cok güdük…
    Syg

8. Ford motor , elektrikli segment hariç , güzel sonuçlar açıkladı. Elektrikli segment berbat ötesi

Sayfa 49/853 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •