Sayfa 490/1002 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590990 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Pazara giderken, bunları tak bari.

Lafım şaka, keşke daha fazlasını yapabilsek.
    İnsanın vicdani merhameti varsa başkası olamaz. Ben onların iyilik meleğim görürüyorum hatta hanıma söylüyorum bunlar ekmeyi üretmesi bırakırsa aç kalırız. Hatta bir çok pazarcı abi herkes senin gibi olsa diyor. Bende onlara sanki bunu yetiştiren benim gibi düşünüyorum ve ürettiğim sebze meyvenin ahmaklar tarafından ezilmesine gönlüm razı olmaz diyorum ve öyle davranıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Cigara ve rakıda sağlığa zararlı katkı maddesi falan varmı, o konuya hiç değinmedik.
    Bende sıfata var tek sözümde duramadıgim şey. 10 yıldır bırakacam. Ama gece benim yol arkadaşım çoğunlukla. Sabaha kadar bazen uyuyamıyorum. mecburen arkadaşlık ediyoruz sigarayla

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Cigara ve rakıda sağlığa zararlı katkı maddesi falan varmı, o konuya hiç değinmedik.
    Katkı değilde eskiden mentollüsü vardı şimdi varmı bilmiyorum.
    Haa bir de tekelin altınbaş rakısında parlak parlak bir şeyler uçuştuğunu hatırlıyorum, neydi onlar acaba?

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Katkı değilde eskiden mentollüsü vardı şimdi varmı bilmiyorum.
    Haa bir de tekelin altınbaş rakısında parlak parlak bir şeyler uçuştuğunu hatırlıyorum, neydi onlar acaba?
    Mentollü cigaralar yasaklandı, Altınbaş rakı ve Kulüp rakıyı içen bilen çok azdır.

İkisi de en sert rakılardır, Altınbaşın ayırt edici özelliği ise anason miktarı çok yüksektir, gördüğünüz parlak parlak uçuşan şeyler ise, çözünmemiş anasondur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Yeşil soğanı 69 s değdirmemek için çok uğraşıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

https://www.instagram.com/reel/Cz0xi...E2aTFicTY3dA==

Dünki zeytin muhabbeti üzerine ahan zeytini böyle yapacqksınız.. pazarda mevsiminde bulursanız alın yapın. Hem dahaa ucuz hem doğal sağlıklı çok basit bir yöntem kuru sele yapacaksanız. Bir tane örme sepet alın zeytin ve tuz üzerinedw biraz ağır bi taş koyun suyunun süzüleceği güneş almayan bir yere koyun.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    https://www.instagram.com/reel/Cz0xi...E2aTFicTY3dA==

Dünki zeytin muhabbeti üzerine ahan zeytini böyle yapacqksınız.. pazarda mevsiminde bulursanız alın yapın. Hem dahaa ucuz hem doğal sağlıklı çok basit bir yöntem kuru sele yapacaksanız. Bir tane örme sepet alın zeytin ve tuz üzerinedw biraz ağır bi taş koyun suyunun süzüleceği güneş almayan bir yere koyun.
    Başkanım günaydın.
    Bizim Adapazarı - Geyve tarafında da güzel zeytin yapılır, pek bilinmez ama, geçen benim ehtiyar getirdi kendisi yapmış. Harika.

Pazar günü 100.Yıl İşçi Blokları tarafında pazar var, orada bir zeytinci var hemen her bölgeden türlü çeşit zeytin getirip satıyor. 50 çeşit vardır.. Bu hafta sonu uğrayacağım oradaki pazara, mor su zeytini alacağım bulabilirsem.

Sayfa 490/1002 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •