Onemli Gunler Banner
Sayfa 490/690 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Hadi size şeytanın avukatlığını yapayım biraz yatırım tavsiyesi olmadan siz değerlendirin.

2017 de holdingden halka arz oldumu oldu.
    2020 de önce holdingden halka arz sonra bedelli oldumu oldu.
    2021 de bedelli oldumu oldu.
    Bu sene Holdingin halka arzı varmı var.
    Hep elin taşıyla elin kuşumu yes.
    Peki diyorsunuz ya bilanço çok iyi gelecek ama müthiş baskı var hissede.
    Acaba burda biraz beklesinde holdingin halka arzını bi görelim sonrada önümüzü görelimmi??
    Daha açık yazamıyorum maalesef
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

Bizim ne dediğimizi n ne önemi var kağıdın sahibi bu ara gitmesin istiyor.beklenecek bunun da günü bir gün gelir

3. Valla bariz bilanco oyunlari yapmazlar ise 3 aylık boyle geldi ise 6 aylık bunun agbabası olmasi lazim.Ama daha bilanco acıklamaya 2 ay var ve insanları bezdiriyorlar. ustelik kagitta kaldigin surece digerlerinin getirilerini kaciriyorsun.Biliyorlar bilanconun ne olabilecegini Agustosa kadar silkeleyip duracaklar ve lotlarıni artiracaklar.Yeterli mal olusuncada bir haber bir sözlesme bir KKMevduattan gelecek karla show yaparlarda bizde olur mu bilmem.Bildigim bu kagit 5/6/7lerde dolasirken durum bundan cok mu daha iyi idi???

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Adam 0.9 dan bile ne satsam kar diyecek durumda bu adam parayı zaten bedelliden kazanıyor diğer patronlar gibi tek gelir kaynağı hisse değil daha borsadaki diğer 4 şirketinde bedelliler yapacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Adam 0.9 dan bile ne satsam kar diyecek durumda bu adam parayı zaten bedelliden kazanıyor diğer patronlar gibi tek gelir kaynağı hisse değil daha borsadaki diğer 4 şirketinde bedelliler yapacak.
    Çok iddialı sözler...!!
    Bunları nereden biliyorsunuz.?
    Kiler ailesinin içindemisiniz.?
    Bu,Şirkette-Holding'de mi çalışıyorsunuz.?

6. İçinde dışında değilim herşey ortada diğer kağıtlarına odaklanıp bedelli furyasini orada başlatacak bu adam böyle büyüyor bu kağıtta da ne zaman bedelli yapacaksa o zaman hareket yaptırır ancak.

7. Sanırım 1.25 ten beri pozisyon taşımıyorum 1.15 üstü tutunabilseydi yeni pozisyon açacaktım ancak kırdı hem de borsa pozitifken zayıflık gösterdi, şimdi endeks bir müddet negatif, kritik seviye 1.10 orası kırılırsa sadece üzmez can da acıtır.. YTD..

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    1.15 te tutunması lazım yoksa üzer, 1.15 üstünde kaldıkça potansiyelini korur. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

8. Sn. Hkm elektrik üretmek için şartlar oluşuyor. YTD

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Haklısınız Sn. Hkm, enflasyonist ortamdan dolayı mecbur uzun vade trend yukarı yönde ancak benim işim kısa vade düzeltmeleri yakalayıp gelgit dalgalarından elektrik üretmek
    Hala 1.10 un test edilebileceği yönünde kanaatim var üzerinde tutunursa oyun yeniden başlar YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Sayfa 490/690 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •