Sayfa 490/637 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

1.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Bilindiği üzere uluslararası finans kartelleri gerçek altın yerine altın kontratları satarak fiziki altına olan talebi düşürüyorlar. Birde altının shortlanmasını sağlayarak altın fiyatlarına darbe üstüne darbe vuruyorlar. Bende her zaman fiziki altın almaktan yanayım ama bu seferde al-sat yaparak fiyat dalgalanmalarından yararlanamıyorum. Son kararlarıma bakarak altın fiyatlarının iniş çıkışlarını iyi kötü kestirebildiğimi gördüm ) En düşük alım satım marjıyla nasıl fiziki altın alıp satabilirim. Bu konuda fikri olan var mı? Biliyorum bu konunun amacı uzun vade ama yinede bilenler yardımcı olursa sevinirim. Son gelişmelerle birlikte pörtföyde altının ne kadar gerekli olduğunu görmüş olduk

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    fiziki hiç bir işlem önermem...hele bu çağda...transaction cost denen bir şey var, getir-götür, saklaması ayrı bir dert.

ons altın olarak pek çok uluslararası platformda işlem yapılabiliyor...bizim borsamızda da ons altın ı seans saatleri arasında çok düşük marjlarla alıp-satabilirsiniz...eğer günlük trade değilse amacınız iş görür...zaten hiç bir şekilde günlük trade önermem.

öte yandan gram altın işlemi için de bankaların gram altın hesapları var...ancak burada alım-satım marjı biraz geniş...ama yine de kuyumcudaki alım-satım farkına göre daha azdır.

2. Gram altin alıp satmak için en uygun makas türkiye finans tfx uygulamasında ve denizbank da. Biraz reklam gibi oldu ama tfx target uygulaması alış satış emirleri girilebiliyor. Biraz teknik analize hakim biri trade ederek altin miktarını arttırmak istiyorsa tfx uygun.

3. ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

Astar 24 ayar altın alabilirsiniz dövizcilerden gram altın alım satım arası 1 lira civarındadır şu aralar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Sn Dudu’nun kriterlerinden 1.si olan “patron” kriterinin ne kadar önemli olduğunu görmek istiyorsanız Kervt tahtasına açıp bakın.
    Dün akşam %2670 bedelsiz açıklayıp tavan beklentisiyle kağıda üşüşen ky’ye patron malı dayıyor sabahtan beri. 129,90’dan yani tavandan 214.000 lot ky’nin kucağına bırakılmış bile.

Şimdi bu şirket isterse ultra ucuz olsa, milyar dolarlık ihale alsa, dünyanın en parlak fikirlerini hayata geçirse ne yazar?

Not: kerevitaş şirketi Ülker’lere ait.

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

5.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Sn Dudu’nun kriterlerinden 1.si olan “patron†kriterinin ne kadar önemli olduğunu görmek istiyorsanız Kervt tahtasına açıp bakın.
    Dün akşam %2670 bedelsiz açıklayıp tavan beklentisiyle kağıda üşüşen ky’ye patron malı dayıyor sabahtan beri. 129,90’dan yani tavandan 214.000 lot ky’nin kucağına bırakılmış bile.

Şimdi bu şirket isterse ultra ucuz olsa, milyar dolarlık ihale alsa, dünyanın en parlak fikirlerini hayata geçirse ne yazar?

Bedelsiz sermaye artışının şirketin piyasa değerine etkisi olmadığını bilen bir yatırımcı satışı olamaz mı?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bedelsiz sermaye artışının şirketin piyasa değerine etkisi olmadığını bilen bir yatırımcı satışı olamaz mı?
    Patron satışı kesinlikle.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

7.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Sn Dudu’nun kriterlerinden 1.si olan “patron†kriterinin ne kadar önemli olduğunu görmek istiyorsanız Kervt tahtasına açıp bakın.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Patron satışı kesinlikle.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Patronda bir yatırımcı olduğuna göre olabilir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku
    Sn Dudu’nun kriterlerinden 1.si olan “patron” kriterinin ne kadar önemli olduğunu görmek istiyorsanız Kervt tahtasına açıp bakın.

Sırf bedelsiz haberiyle hisseye gözü kapalı atlayanlara, kim ne yaparsa yapsın üzülemiyorum.

"Bedava peynir fare kapanında bulunur"

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 490/637 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •