Sayfa 491/996 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Yanlış değil..
    Tarih olarak sizin grafik Q4 ün ortasında kalmış..
    Size verdiğim link e tıklarsanız alt tarafda grafik de var..
    Kasım başından itibaren çakıldı 300 lere zaten..
    Çok pardon 2 Kasıma aitmiş...düzelttim kafa karışıklığı olmasın..teşekkürler, arttı deyince şöyle

Hisse senedi piyasası hafif de olsa düşerken, CDS primleri yükseldi.

Artmamış??

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Yanlış değil..
    Tarih olarak sizin grafik Q4 ün ortasında kalmış..
    Size verdiğim link e tıklarsanız alt tarafda grafik de var..
    Kasım başından itibaren çakıldı 300 lere zaten..
    Usd10 yıllıkların hareketinden dolayı, babalar ufaktan mal boşaltmaya gitmiş olabilir. Dolayısıyla cds için 300 altına sarkma hayali boş gibi 🙂

Ancak Asıl aksiyon 20 ocaktan sonra bana kalırsa..

Damat rallisinin sonu yakın olabilir..
    ytd..

3. Bloombergte 318 dediler cds icin

4.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Bloombergte 318 dediler cds icin
    Teşekkürler...

5. Ayhan başkan bugünlerde Ankara dışında sanırım. Ya da salgından korunmak için pek kalabalığa karışmıyordur. Çukurambarda konuşulanlar dolara ( genelde dövize ) nasıl yansıyacaktır ? Bloomberght de bile bir sabah bir akşam başkent gündemi diye haberler veriyorlar. Onlar temkinli, vatandaşın işine yaramayan haberler.

Esas haberleri başlığın şanına yakışır şekilde başkandan bekliyoruz. Ay sonuna kalmaz haberler peş peşine düşerse doları yine yüksekten almak zorunda kalacağım. Oysa ne güzel yabancı kuruluşların hedefi olan 6,85- 7 aralığından toplayacaktım.

Yatırım tavsiyesi değildir. Ama tavsiye vermek isteyenlerden itina ile alınır.

6.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Usd10 yıllıkların hareketinden dolayı, babalar ufaktan mal boşaltmaya gitmiş olabilir. Dolayısıyla cds için 300 altına sarkma hayali boş gibi ��

Ancak Asıl aksiyon 20 ocaktan sonra bana kalırsa..

Damat rallisinin sonu yakın olabilir..
    Muhtemelen şöyle müdahale edip yayvanlaştıracaklardır yapıyı..

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ayhan başkan bugünlerde Ankara dışında sanırım. Ya da salgından korunmak için pek kalabalığa karışmıyordur. Çukurambarda konuşulanlar dolara ( genelde dövize ) nasıl yansıyacaktır ? Bloomberght de bile bir sabah bir akşam başkent gündemi diye haberler veriyorlar. Onlar temkinli, vatandaşın işine yaramayan haberler.

Esas haberleri başlığın şanına yakışır şekilde başkandan bekliyoruz. Ay sonuna kalmaz haberler peş peşine düşerse doları yine yüksekten almak zorunda kalacağım. Oysa ne güzel yabancı kuruluşların hedefi olan 6,85- 7 aralığından toplayacaktım.

DXY ya dip yaptı ya da yapacak az kaldı, sonra uzun süre yukarı...düşerken düşemeyen USDTRY çıkarken coşabilir..hepsi coşar..ardından dünyada kıyamet senaryoları başlar..

Ya da bu kadar parasal genişlemeyi kontrol altına alamayacaklar DXY 60 lara, EURUSD 2 lere sıçrayacak...borsalar ralli üzerine ralli DJI 37000 e kadar..

Dolayısıyla USD mi EUR mu, tüm mesele burada sanırım..ha bir de altın mı?

Kimse bilmiyor bu sıcak para davranışının nereye kadar kontrol edilebileceğini..kimileri de ne yani ABD çökmeyeceğine göre diyerek, yıllardır konuşulan çöküşü artık komplo teorisi olarak görüyor..tekrar genişleyecek 4-5 trilyon dolar..normalde DXY nin çakılması lazım lakin karmaşık finans piyasalarında bunun olmamasını sağlayabiliyorlar, öteleyebiliyorlar, kontrole edebiliyorlar..

Yani herkesin, hatta tüm sistemin yaptığını yapmak en doğru davranış...portföy, risk getiri, sepet yumurta olayı..bence ytd

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ayhan başkan bugünlerde Ankara dışında sanırım. Ya da salgından korunmak için pek kalabalığa karışmıyordur. Çukurambarda konuşulanlar dolara ( genelde dövize ) nasıl yansıyacaktır ? Bloomberght de bile bir sabah bir akşam başkent gündemi diye haberler veriyorlar. Onlar temkinli, vatandaşın işine yaramayan haberler.

.... doları
    Çıralı
    Olimpos
    Adrasan

Turluyorum

Az sonra mangalda balık rakı işine giriyorum sâat 8 olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 491/996 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •