Sayfa 491/602 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Arkadaşlar
    Zincir Emir yaparken 24.50 bir lot alış,
    24.48 satış yerine garanti olsun diye 24.40 yazsak olur mu? Yoksa yanlış mı olur?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün eksi %8 leri gören BIST100 endeksi artıya geçti.Haydi inşaallah kapanıştagüzel olur.

3. Net te (Döviz Varlıklar- Döviz Yükümlülükler)

döviz borcu/DÖVİZ açığı çok olan şirketler
    takip ettiğim şirketlerden gözüme ilişenler

thy : - eksi 80 milyar TL

pegasus: - eksi 5.7 milyar TL

sasa: - eksi 4.9 milyar TL

fordoto: - eksi 4.9 milyar TL

petkim: - eksi 1.4 milyar TL

Şu an çok döviz açığı thy de görünüyor..

4.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    (Bir alinti yapayım ilerisi için lazım olur tablo )

döviz borcu (#dollar borcu) olanlar için şu paylaştığım tablo daha dikkate önemli aslında.

Bu tabloda; döviz borcu, özkaynağına göre en yüksek miktara sahip şirketleri listeledim.

Özkaynağının 5-6 katı döviz borcuna sahip şirketler var.

Net Poz/ Özsermaye kolonuna bakın. https://t.co/gacF9U9XCT
    https://twitter.com/Dr_Arslan_SMMM/s...043026949?s=19

Net döviz borcu (#dollar borcu) en yüksek şirketler.

"Net" yazan kolona bakın. En fazladan, en aza doğru sıraladım.

Listenin ekrana sığanlarını size gönderiyorum.

https://t.co/MhPKac0ZZM
    Burdan takip edebilirsiniz

5.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Esma Hanım vaktiniz ve kredili işleminiz olmadıktan sonra sıkıntı yok yılın ikinci yarısında ve yıl sonu çok farklı seviyeleri konuşacağız bunu hepimiz söylüyoruz zaten aynı görüşteyiz Çelik üstad olsun siz olun syn Balkara olsun mühim olan burada siyasi boyuta girmeden fikir alışverişinde bulunuyor olmamız benim herkese tavsiyem olabilecek her ihtimali değerlendirip alımlarını her zaman kademeli yapmaları gördüğünüz gibi full nakitte olanlar için aslında sizinde alım yaptığınız seviye bir fırsat doğurdu yani uzun lafın kısası borsada fırsatlar hiç bir zaman bitmez şirketlerde bizim borsada senelerdir bu böyle selamlar...
    Uzun bir cevap yazmıştım lakin kısmet olmadı yollamak. Dostum seni ve diğer arkadaşlarımı ilgiyle takip ediyorum. Emeğini paylaşan, fikrini söyleyen herkese çok teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Bugün eksi %8 leri gören BIST100 endeksi artıya geçti.Haydi inşaallah kapanıştagüzel olur.
    insanlar! bilmeyen insanlar sizin bir sözünüze bakıyor temkinli olsanız iyi olur borsa boğa piyasası 158 bin ile bitti artık ayı piyasasındayız ve bu kısa sürmeyecek uzun soluklu ayı piyasasındayız.

7. Dün sabahtan beri forumdaki arkadaşları bilgilendirmek adına edindiğimiz haberleri, bilgileri ve yorumları aktardık. Hep iyi niyetle yaptık. Allah herkesin gönlüne göre versin. Benden bugünlük bu kadar.

8. Garanti bankası tabanı bozması bile endeks icin çok olumlu . Tabanı bozunca biraz daha alım yaptim . Bugün bankalar alıcı olursa güzel kapatır. Çay demleyip yeniden başlayacağız. Başka seçeneğimiz yok ...

Sayfa 491/602 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •