Sayfa 491/743 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 5937 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Bize ne Özgür gıda dan ? menderes ile ilgisi varmı ? Osman akça ege bölgesinin en büyük kuru gıda ihracatçısı demişiz. Okuduğunu bile anlamamış sazan gibi atlamışsın, pis pis gülüp senin düştüğün çukura düşmeyelim değilmi !!
    dostum bir kerede bir şeye bil ve yaz. yahu araştır sallama. bilmemek ayıp değil az bilmekle bilmişlik taslama ayıp anla. ya dışımı kıracam sallayıp durma. ben düzeltmekten sıkıldım. bak hala diyorum büyük üstatsın. ama nafile azarlayıp senle alay etmek beni sıktı. sen usanmadın. hala cehaletin verdiği güçle bana saldırma çok pis ezerim seni..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

2. 3 5 liradayken şirketi beğenmedin dedin diye atıştık. sana hatalı olduğun yeri rakamlarla bilançodaki değerlerle gösterdim. yeni bilanço gelince mi anladın. 10 liraya gelmişken beğenmek ne alaka. insan bi utanır.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

3.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben niye kahkaha attım?

En azından gurur yapmamış.

Bu açıdan bakınca takdir etmek gerek. Daha önce hatalı düşündüm ama şimdi aklım başıma geldi diyebilmek bir erdemdir aslında
    bizim portföy 5 e 6 katlayınca beğenmeyenler beğenmeye başladı biz bu işi bi gün öğreneceğiz ama ne zaman bilemedin gitti. neremle güleyim anlamadın gitti. samsalağız bu aralar.

4.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Yani nerenden nereleri anlıyorsunuz, at gözlüğü ile mi bakıyorsunuz, cevap vermeyeyim diyorum, bir kere daha yazayım da iyice aklınıza yatsın, anladığım kadarıyla idrak ile ilgili sıkıntılarınız var. Biz bilgi veririz yeter ki anlamadım deyiverin , bin kere de olsa anlatırım sırf anlayın diye. Enerji işinden dolayı 4 sene menderes yatırımcısına kan kusturdu. Kur zararından yeni bir fabrika yapardı. Hadi benim yazdıklarımı okurken anlamakta sorun çekiyorsun. Bak forumun en eskilerinden Sayın Kamuranaliriza var ona sor. Bu bilançoda daha yeni 10 trilyon enerjiden kar yazdı. Ha dersen ki yatırım yapıyor. Ben de şöyle derim. Niye 4 yıl fiyatı artmadı. Ben yatırımcıyım sorarım, yatırdığım paramın bir karşılık olarak bana geri dönmesini isterim. Sizde sorun, sormadan bilgi çoğalmıyor.
    seni çok pis ezerim derken yanındaki bom boş tayfayı da ezer geçerim sayfa 179 tıkla da gör.. kamuran dediğin şahsa nasıl ayar verdiğimi.. oğlum siz mallıkta yeni evre açmısınız la valla

5. https://twitter.com/vinceca43969982/status/1591287487682543616?s=46&t=TXfq38pFovSLvDGcnisYNw

6.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    https://twitter.com/vinceca43969982/status/1591287487682543616?s=46&t=TXfq38pFovSLvDGcnisYNw
    https://twitter.com/vinceca43969982/...ovSLvDGcnisYNw

7.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    dostum bir kerede bir şeye bil ve yaz. yahu araştır sallama. bilmemek ayıp değil az bilmekle bilmişlik taslama ayıp anla. ya dışımı kıracam sallayıp durma. ben düzeltmekten sıkıldım. bak hala diyorum büyük üstatsın. ama nafile azarlayıp senle alay etmek beni sıktı. sen usanmadın. hala cehaletin verdiği güçle bana saldırma çok pis ezerim seni..
    Neyini araştıracam ? hangi bilgin ile ezecen ? arkadaş git akranlarınla oyna,yazdıklarıma cevap verme engelle beni, senin kuduzlu ağızın ile uğraşamam. Okuduklarımı ister beğen ister beğenme. Hadi naş naş
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

8.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Kg olarak bi MACY'S değil ama ikeadan fazla yine . Yeni bir anlaşma olabilir takip etmek gerek.

Blancos Pleso'nun müşterileri Walmart, Ikea, soriana, chedraui, bodega aurrera, wool worth, la comeri fresko , the home store, milano, bedbath & beyond
    o değilde baharda 2 maliyet yaparak 1 fk lı şirket almışız.. 9 aylık kara bakınca ilginç..

Sayfa 491/743 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •