Sayfa 491/1002 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Aynı şekilde dolarla işim olmaz ama mum çubuklarla işi olanlar bakarsa haftalık ta kırmızı sondaj bari oransal olarak tarihte ne zaman görülmüş. Zig zak yapa yapa iner de iner. Çok can yakacak. Hissede gördüğümde ben o hissede ne var ne yok Her yükselişte satarım. Dolarda niye olmasın. Muhalif ve yandaşlar hissi bakıyorlar. Para sahipleri bu bara baktığında dolardan topuklarlar. Biz hep aynı BIST in kahrını çekeriz ama inşallah kurtulacağız cendereden uzayacagiz biz de variz diyeceğiz.
     Alıntı Originally Posted by meyus Yazıyı Oku
    ha bu arada şey 18 lira iken 10 lira olacak 3 günde diyen bunu bilen bir teknikçi varsa ben o teknikçinin yalanlarını seveyim.bırakalım dalgayı kimse bu düşüşü bilemezdi..ayrıca elinde daha ne kadar şey var buda bilinmiyor.belkide 6 ya kadar basacak..ha sonunda yine 15 olacak o ayrı Not 45 yaşındayım 1 dolarım olmadı hatta elimle bile tutmadım
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar
    Ben 2022 yılının ons Altın da çok sert yükseliş yılı olacağını düşünmekteyim.
    Yurt dışı enflasyon ve faizi yeterince artıramama durumları nedeni ile.

Teknikden anlayan arkadaşlara sorum şu
    Onsda aylık bakınca
    Flama yada bayrak formasyonu varmı

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Aynı şekilde dolarla işim olmaz ama mum çubuklarla işi olanlar bakarsa haftalık ta kırmızı sondaj bari oransal olarak tarihte ne zaman görülmüş. Zig zak yapa yapa iner de iner. Çok can yakacak.
    deflasyon olursa iner
    olmadan inerse
    sanayici iniltisi dinleriz..

şubat temel maliyetlerine kıyasla
    6,9 un dengi 10,40
    6,2 nin 9,3

4. Memedabi geldi çizdi gitti ağalar yazın durun şimdi siyaset lider mider neyse ne memedabi çizdi mi dayular? Çizdi. İyi okuyun dayılar yazmadan önce iyi düşünün memedabi gelirse bağa özel mesaj atın memedabi yokken ben varim o gelince olaysız uzamak gerekiyor

Geldi, tepe dedi tepe oldu, dip dedi dip oldu, Bozkurt da yılanı da yerler dedi, yilanoglu herhalde currency ler tarihine geçecek bi bar yedi, aha simdi ne borsa kaldı ne yilanoglu çizdi attı anasını belledi desek yanlış olmaz sanırım.

Siyaset filan tartış dur baba yeri viop topiki mi yarın borsa ne olur bana o lazım abey gerisini biz de konuşuyoruz da boş muhabbet açıkçası...

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ben hayatımda EW kadar boş iş, bu sayımı yapacak kadar boş, insan görmedim.
    obo, tobo çok ve daha çok para kazandırdığını gördüm. flama, üçgen, ikili dip, trend kırılımı hepsinin para kazandırdığını gördüm ama bu EW kadar tırt bir sistem görmedim.
    bir de her sayım yapan başka numaralandırma, başka etiket koyuyor. başka hedefler veriyor. gül gül ölürsün.
    bakın mesela obo hedefinde herkes hemfikirdir. ama bu EW'ciler kendi aralarında bile kavga ederler
    daha sayımı tutan görmedim. eskaza tutana bakın tepede yine obo ya da ikili tepe vardır.
    -abi orda ikili tepe vardı. dersin
    +yok yeğenim orda 5. dalganın cycle genişlemesine itilen döngüsünün c dianogneli vardı. der.
    -hö?
    Son düzenleme : sahingonul; 26-12-2021 saat: 23:56.

6. Bir futbol maçını farklı spikerlerden veya farklı yorumculardan dinleyince, aynı şeyin farklı anlatıldığı rahatça görülebiliyor.

Eğer iki takım ile de ilgin yoksa anlatılanları harmanlayıp ortak noktalar ve ortalama bir şeyler çıkarılabiliyor. Taraf olunca karşı taraf kasti yorum yapıyor gibi oluyor.

Dolar ve borsada farklı görüşlerin olması normal, aradan ayıklamak veya görüşleri birleştirmek gerekiyor.

Bir de bu finans piyasaları asimetrik ortamlar, az sayıda birbiri ile haberleşen büyük oyuncuya karşı küçük miktarlar ile oynayan yığınlar var. TV'lerde görüşler genelde yığınlardan ve büyüklerin yönlendirdiği yorumculardan geliyor bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Maaşla geçinen, insanların hayalleri vardı..
    -en azından yurt dışında bir ülke görmeyi arzulardı insanlar..
    Karı, koca kazandıklarının bir kısmıyla araba taksidi öderlerdi, ayda 2.000 TL ayırarak..
    -Başını sokacak evleri olsun isterler, kira ödememek için..

Dr. Olsan hatta prof bile olsan bunlar sana lüks. Alamayacaksın, istesende yurt dışına çıkamayacaksın..

Bekleyeceksin ki annen baban ölsünde sana
    miras kalsın, onlardan 1 ev.. O da kardeşin yoksa..

Kızımı okuttuğum ortaokul piri reis yıllık 67.000 TL olmuş.. Kim nasıl okutur? Neyle okutur?
    Çok çok zor..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    ben hayatımda EW kadar boş iş, bu sayımı yapacak kadar, boş insan görmedim. obo, tobo çok ve daha çok para kazandırdığını gördüm. flama, üçgen, ikili dip, trend kırılımı hepsinin para kazandırdığını gördüm ama bu EW kadar tırt bir sistem görmedim.
    bir de her sayım yapan başka numaralandırma, etiket koyuyor. başka hedefler veriyor. gül gül ölürsün. bakın mesela obo hedefinde herkes hemfikirdir. ama bu EW'ciler kendi aralarında bile kavga ederler
    daha sayımı tutan görmedim. eskaza tutana bakın tepede yine obo ya da ikili tepe vardır.
    -abi orda ikili tepe vardı. dersin
    +yok yeğenim orda 5. dalganın cycle genişlemesine itilen döngüsünün c dionagneli vardı. der.
    -hö?
    teknik denilen şeyin tamamen yalandır ,trende bakmak hariç kim ki teknik falan diyor ,ya saftır ,ya da tokatçı kesin bilgi

Sayfa 491/1002 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •