Sayfa 491/853 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 6817 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Bana kalırsa.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    Sahile gidip koşayım. İyi kafa dağıtıyorum.

Yabancılar delirmiş gibi. Treni seyreder gibi seyrediyoruz. tayyip e ders vereceğiz derken milleti cezalandırıyorlar. tayyip e hiç bir şey olmaz. Tersine dovizi malı mülkü bol olduğu için krizlerde zenginleşir. Halk ayvayı yiyor.

Çıkayım koşayım.

ek: Tam düşüş derim deyince sevinmişsin gibi geldi. Cümle kaybeden açısından çok rahatsız ediciydi. Bende seni üzdüm galiba özür dilerim.

Ben çıkayım.

sıkıntı yok eskiden olsa 1 günde oluyordu o düşüş oysa tabanları %10 düşürünce ancak 2 günde 1 tam düşüş yaşıyoruz onu anlatmaya çalıştım 2 seansken %10 %10 düşünce %21 civarına geliyordu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

akkızı dünkü kadar tabandan yapıyı dünkü kadar tabanın 1 üstünden amiralida dünkü kadar 4.71 den ilave alımı yaptım yoncaya korktum yanaşamadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

battı balık yan going alicemal yoncayıda aldım tabandan
    yarınada atacak bir kurşunum daha var sonra çekilirim kenara 2 ay seyrederim

5. Ahanda çıktı TV lere yiğidim aslanım.Algı yapılıyor dedi, vatandaş döviz satıyor dedi, doların belini kırıp borsayı dipten döndürdü.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    battı balık yan going alicemal yoncayıda aldım tabandan
    yarınada atacak bir kurşunum daha var sonra çekilirim kenara 2 ay seyrederim
    Ben banka alsaydım isc ve ykbnk alırdım. Banka dışı alsaydım asels ve ttkom alırdım. garan la akbnk yabancıların en aktif olduğu kağıtlar onlara ne olur ne olmaz diye ellemezdim. Devlet bankalarınada girmezdim.

garan ve akbnk yine taban kapamış. garan grafiğe biraz baktım gün içi alıcı epey olmuş. Belliki bu ikisi yarın yine satıcılı açacak. Sonrasında gün içi toparlayacak gibi. Yabancı kenarda durursa bu iki bankanın çıkışı yavaş olabilir. Yada yabancı geri döner füze gibi çıkarlar.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Ahanda çıktı TV lere yiğidim aslanım.Algı yapılıyor dedi, vatandaş döviz satıyor dedi, doların belini kırıp borsayı dipten döndürdü.
    reisi 1 saniye dinlemeye tahammül edemiyorum. Diğer siyasetçileride dinleyemiyorum. 3 milyon dolar verseler canlı izlemem bunları. öhhö, 5 milyon dolara düşünürüm, 72 milyon dolara OK. Herkesin bir fiyatı varmış yaw.

Ilık füzyon gerçekleştirip anlatsalar yine canlı dinlemem sonradan özet okurum. Bu kadar kızgınım bunlara.

Yiğit bulutu diyo pala bıyık koca göbek domuza dönmüş

Sayfa 491/853 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •