Onemli Gunler Banner
Sayfa 492/1001 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    OKT niye düştü bu kadar, tabloya baktım hiç bu kadar düştüğü olmamış, batan tahvil falanmı var acaba?
    OKT'nin de geleceği parlak değil galiba.
    Bilmiyorum ama tahminim ilave gider falan düşülmüş olabilir fondan. Dün 6 aylık dönemin son günüydü. Tabi fon yöneticisine sormak lazım. Oyak'ta hesabı olan kişi olarak bu görev size düşüyor

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Pazartesi hisse ağırlıklı, özellikle BİST 30 ağırlıklı fon alınabilir, önümüzdeki hafta getirileri iyi olacak gibi.
    Haziran ayının getiri birincileri hisse fonlardı Taciler portföy değişken fon uçmuş geçen ay %26 değer kazanmış.

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bilmiyorum ama tahminim ilave gider falan düşülmüş olabilir fondan. Dün 6 aylık dönemin son günüydü. Tabi fon yöneticisine sormak lazım. Oyak'ta hesabı olan kişi olarak bu görev size düşüyor
    Bunlarında gideri, yönetim ücreti bitmiyor bir türlü.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Haziran ayının getiri birincileri hisse fonlardı Taciler portföy değişken fon uçmuş geçen ay %26 değer kazanmış.
    Biraz daha seri alınıp satılabilseler güzel olcakta, alım T+1 satış T+2 galiba
    Oda sıkıntı.

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Boyp hakkında ne düşünüyorsunuz sayın admustafa.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Biraz daha seri alınıp satılabilseler güzel olcakta, alım T+1 satış T+2 galiba
    Oda sıkıntı.
    Evet alış T+1 satış T+2. Bütün fonlar PPF'ler gibi alınıp satılsa çok güzel olacak aslında. Borsa yatırım fonları var anlık alınabiliyor ama onlarda da işlem hacmi yok pek.

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Evet alış T+1 satış T+2. Bütün fonlar PPF'ler gibi alınıp satılsa çok güzel olacak aslında. Borsa yatırım fonları var anlık alınabiliyor ama onlarda da işlem hacmi yok pek.
    Aslında borsada da satışı yapınca paranız 2 gün sonra hesabınıza geçiyor galiba, ama hiç değilse kaça sattığınızı biiyorsunuz.

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Boyp hakkında ne düşünüyorsunuz sayın admustafa.
    Daha önce hiç yapmadığım bir işlem Sn.NewsTR. 1 aylık sürede %4 gibi bir kazanç PPF'ler ile karşılaştırdığınızda cazip gözüküyor. İşlem ayrıntılarını yatırım danışmanından öğrenmek gerekli . Cuma soracaktım fakat vaktim olmadı. Cuma kapanış 7.81 olmuş bu arada getiri %3.9'a düşmüş oluyor bu durumda.

Sayfa 492/1001 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •