Sayfa 493/997 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. doviz burolarına ve bankalara baktıgım zaman halk muthis doviz bozuyor tahminim bu hafta 3-4 milyar dolar bozulmustur ..benim sastıgım ise universte mezunu mastır yapmıs kisilerin bu islerden zarar ederken halkımızın cogunlugunun ortakul lise mezunu oldugunu dusunursek trade etmeyi iyi biliyor halk 3.40-60 dan aldıklarını buralardan bozuyorlar grafik olarak baktıgımdada buralarda beyagı bir tepe olusturdu sanki en ufak bir olumlu haberde hızlıca asagıya gelebilir tabi bu ortomda olumlu bir haber gelirmi onuda kimse bilemez .

2. Burger 13.50
    Fiba 14.15
    Finans. 14.10
    Aylık oranlar

3.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    doviz burolarına ve bankalara baktıgım zaman halk muthis doviz bozuyor tahminim bu hafta 3-4 milyar dolar bozulmustur ..benim sastıgım ise universte mezunu mastır yapmıs kisilerin bu islerden zarar ederken halkımızın cogunlugunun ortakul lise mezunu oldugunu dusunursek trade etmeyi iyi biliyor halk 3.40-60 dan aldıklarını buralardan bozuyorlar grafik olarak baktıgımdada buralarda beyagı bir tepe olusturdu sanki en ufak bir olumlu haberde hızlıca asagıya gelebilir tabi bu ortomda olumlu bir haber gelirmi onuda kimse bilemez .
    Çok doğru 3.1x ler gundemde
    çok özgün bakış açınız var...
    ayrıca borsadaki ve faizdeki öngörüleriniz müthiş
    eski nikiniz borsaguner deki casuhA2 mi acaba...
    Ayrıca 10 kasım mesajınız da çok iyiydi.

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. Enpara TL 12.30 - 13.20 - 13.40 serbest dususte

5.  Alıntı Originally Posted by ovacikar Yazıyı Oku
    Enpara TL 12.30 - 13.20 - 13.40 serbest dususte
    Emre itaat gerekir

LG-K535 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    doviz burolarına ve bankalara baktıgım zaman halk muthis doviz bozuyor tahminim bu hafta 3-4 milyar dolar bozulmustur ..benim sastıgım ise universte mezunu mastır yapmıs kisilerin bu islerden zarar ederken halkımızın cogunlugunun ortakul lise mezunu oldugunu dusunursek trade etmeyi iyi biliyor halk 3.40-60 dan aldıklarını buralardan bozuyorlar grafik olarak baktıgımdada buralarda beyagı bir tepe olusturdu sanki en ufak bir olumlu haberde hızlıca asagıya gelebilir tabi bu ortomda olumlu bir haber gelirmi onuda kimse bilemez .
    diyelimki o lise mezunlari dolari 3.60 tan almis olsun

sonra onlar cok akilli bizim gibi PHD liler salak tabi ve dolar 3.90 a ciktiginda bu liseliler satip 30 kurusu cebe atmis olsun

Buraya kadar tamam cok para kazandilar

Ama ertesi gun uyanmissin ce eeeeeeee

dolar 4.10

Peki simdi kim kazandi kim kaybetti?

Egitimmmm

7. Bugün Burger'den arayıp 30.000 TL kredi isteyip istemediğimi sordular....istemedim tabii..
    İşin garibi uzun süre önce bana attıkları kazık yüzünden hesaplarımı kapatmış olmam...yine de radarlarından kaçamamışım...
    Adamlar kredi vermekte zorlanıyor sanırım ava çıkmışlar
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

8. burger %4, 50k üzeri
    sanırım hoşgeldin, yaklaşık bir yıldır çalışmayan bir hesaptı

Sayfa 493/997 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •