Sayfa 493/672 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 5372 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Alıcılar
    Yapikredi 37 bin
    Vakıf 25 bin
    Osmanlı 11 bin.
    Credit 5.5 bin

Satanlar
    İş 18 bin
    Garanti 10 bin
    Teb 9.8. Bin
    Deniz 8 bin
    Qnb. 7 bin

2.  Alıntı Originally Posted by Şanssız Uzaylı Yazıyı Oku
    Haklısın üstadım, Klasik srvgy hareketleri. 4 - 5 yıl önce 300 - 500 lot işlem hacmi ile günü kapatıyordu, kimse hissenin yüzüne bakmıyordu. 2 küsurlardan 4,50 ye getirdi, sonra tekrar aynı yere geri götürdü. Sonra 5 lere getirdi yine indirdi, 7 ye getirdi 6 ya düşürdü,12 ye getirdi 7 ye indirdi, 16 ya getirdi 13 lere indirdi, 19 gösterdi 16 ya indirdi, 23 gösterdi 18 kere indirdi. Sürekli olarak önce hızlı bir zirve yaptırıyor sonra yavaş yavaş aşağı salıyor. Her zaman algıya oynuyor. Ben hiç yükselişlere aldanıp işlem yapmadım. Yeterli bilgi ve tecrübe olmadığı için sürekli olarak pozisyonumu korudum. Geçen gün bir arkadaş diyordu tabana kadar 900 lot alıcısı olan bir şirkete yatırım yapılmaz diye. Benim amacım buralardan satmak değil zaten. GÜN GELECEK BU HİSSE 100 LİRANIN ÜZERİNDE TAVAN SERİLERİ YAPACAK, İŞTE O ZAMAN AZAR AZAR SATMAYA BAŞLAYACAĞIM. O ZAMAN GELİNCEYE KADAR BEKLEYECEĞİM, HİÇ ACELEM YOK
    aynen dediğin gibi.ben de yukarı gidişlerde verip geri çekilmelerde alış yapma niyetim çok olduysa da bunu yapmadım.çünkü ne kadar denediysem önceki yıllarda hep portföyü erittim.hedefim en az 50 dir.ama bu hemen olacak değil.kalan arsanın satılma işi ne zaman biter para kasaya girerse..belki1 belki 5 belki 10 yıl...beklemek benim işim.nokta

3. Günaydın,

Spek Bey, aptal aptal hisseler nerelere gitti. azcık akıllı davransana..

Fenerliyim fener bile 35 oldu, pc satan düşük karla çalışan armada 47..

taza kuru 227 lira.... dobur 30 lira falan..

tahtada elini korkak alıştırma. alış kademelerine 2biner lot yazki millet bu hisseyi alırsam nasıl mal verecem diye düşünmesin.

yani biraz alıcı çek kısacası. o sırada al verle sende rahad edersin, karını cebine koya koya hisseyi yükseltirsin..

zaten beklentisi olanlar uzuncudur burdan mal mi verecekki 3 milyon lot hariç hepsi sahipli

4. Hocam zaten şerefli sipeğin amacı psikolojiye oynama...birkaç geri zekalı borsadan anlmayan dünkü düşüş hareketini yapan yatırımcıda olunca hisse iyice sıkışıyor..lot yok..bezdirme algıya oynama..

Erken yükseldi,daha almaya doyamadan..

Kısmetimizse bekliyor olacağım.

6. ben hergün otomatiğe bağladım.2 aracı kurumdan her gün 1111 lot alacağım.son kararım

7. Çanakkale geçilmezz....diyor....yersen)..

8.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Çanakkale geçilmezz....diyor....yersen)..
    Buralar maalesef kolay yerler değil..
    Güçlü alımlar gerek.Ama bu bölgede durması da çok güzel..
    23.90 tarihi zirve.
    hissenin hakkettigi zirve mi , bence değil..
    hele borsa da ne çapsız firmaların nerelere gittigini görünce..

Takasda;
    City bank 161bin lot oldu(geçen hafta 130 du). Credit suise her gün 3-5 bin lot alıyor..

Deutche bank 23 bin lot oldu geçen hafta elinde mal yoktu.

Sayfa 493/672 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •