Sayfa 493/814 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by yigtt Yazıyı Oku
    6500lot var abiler maliyet820. sinirden gerildm napmami onerirsiniz

HTC Desire 816G dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by yigtt Yazıyı Oku
    Abi oylede bu devirde kim kime 5lira veriyo 1200 zarar alsam diyorum ya daha kotu olursa

Bişey olmaz tamamini bile kaybetsen buradan kazanacağın tecrubelerin parayla ölçülemeyecek kadar değerli olacak hayatinin geri kalaninda..
    Tecrubetle sabit.. Selamet ile

2.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Bişey olmaz tamamini bile kaybetsen buradan kazanacağın tecrubelerin parayla ölçülemeyecek kadar değerli olacak hayatinin geri kalaninda..
    Tecrubetle sabit.. Selamet ile
    Eyvallh abi sagol dusuncelerinn icin

3. Yigıt kardeş selofanin söyledigi kişilerden biride benim yapacak bişe yok zararına satma bir haber gelirse toparlar. Patron duyuyorsundur insallah 6500 lotu olupta zarar eden arkadaşımızın caresiz serzenişlerini dünkü twiterden yaptığiniz tahlisiz aciklamada tahtayi yatirimci desteklesin diyorsunuz burda milyon dolarlık adamlar yok neyi var neyi yoksa insanlar koydu. Hısseleri devrettiginiz ag babalarina soyleyinde onlar desteklesin destek beklediginiz 6500 lotun zararina üzülen Yiğit kardesim olmasin

4.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Yigıt kardeş selofanin söyledigi kişilerden biride benim yapacak bişe yok zararına satma bir haber gelirse toparlar. Patron duyuyorsundur insallah 6500 lotu olupta zarar eden arkadaşımızın caresiz serzenişlerini dünkü twiterden yaptığiniz tahlisiz aciklamada tahtayi yatirimci desteklesin diyorsunuz burda milyon dolarlık adamlar yok neyi var neyi yoksa insanlar koydu. Hısseleri devrettiginiz ag babalarina soyleyinde onlar desteklesin destek beklediginiz 6500 lotun zararina üzülen Yiğit kardesim olmasin
    Insallh abi alim gucumde yok beklicem artik senindeAllh yardcin olsun belkide param fazla olsa hepsini yatircaktim herseyde vardir hayir.

5. Abilerim kusta baktim takas paylasmislar bunlar lot topluyorsa ky hic satmamis 20bn lot almis daha napmaya calisiyolar ki

6. günaydın bol kazançlar ortaklar

bu hafta başvuru gelsin artık

7.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    günaydın bol kazançlar ortaklar

bu hafta başvuru gelsin artık
    Ya gelmezse
    Gelmek zorunda mi
    Iyi ihtimal ne
    Kötüsü ne

8.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Ya gelmezse
    Gelmek zorunda mi
    Iyi ihtimal ne
    Kötüsü ne
    SELO spk süre verdi 10 gün

fiktif işlem yapmışsın diyor suç duyurusu diyor bende diyorum ki haber gelsin da ytd

Sayfa 493/814 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •