Sayfa 495/788 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 6302 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Bu kağıda 2018/6 bilançosu güzel diye girdik. Düştüğümüz hale bak. çok yazık hürriyetten yediğimiz muafiyet kazığının üstüne birde bu. Sonra diyorlar ki borsaya niye kimse gelmiyor.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

2.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Ağlattın beni. Kendimi tutamadım. Normalde 5 in altına düşerdin. Eski performansından eser kalmamış.😂😂😂😂
    Çok şükür fabrika ayarlarına döndün. Beni çooooook endişelenirdin. Dün düşüşe tepki vermeyince canım sıkılmıştı. 👌👌

3. yuru be essek yuru be,borsa %2,5 artida sen yerlerdesin yine Amk....herkese selamlar bu arada gecmis bayraminizi kutlarim...cooo sinirlendim yazayim dedim aglama duvarimiza...

4. Sana da iyi bayramlar kanka, ben de duble Amk malum .rus.. çocuklarının😡😡💩💩

5. farklı bir konudan girelim .. bence yakın zamanda kar rakamları enflasyon nedeniyle hızlı bir yükseliş gösterecek. bunun esas nedeni ;

bilançoyu inceleyenler varsa 262.836.244 tl tutarındaki stoktan kaynaklanacak. nasıl olacak diye soranlar var muhtemelen , geçtiğimiz ay ile başlayan ve hala devam eden ürünlerdeki fiyat artışları nedeniyle 262 milyon tutarındaki stoğun ortalama %25 zamlı olarak satılacağını hesap edersek bu yıl bilançoda favokte 60 milyon havadan gelen bir artış söz konusu olması içten bile değil.. bu da hisse başına 1 tl gibi bir rakama tekabül ediyor.

bakalım gerçekleşecek mi .. yoksa gene satış gideri olarak karşılığı oluşturulup burdan gelen karın da üstüne yatacakalr mı

Yatmaya alışmışlar...
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

7. Benim anlamadığım,bu pozitif haberler hisse fiyatına neden yansımıyor.Bilanco cok iyi geldi 2 günde 7,20 I gordu ordan ele verdiler kapanın elinde kaldı...Nedense hissenin yükselmesini istemiyorlar.Planlanan nedir,neler olacak anlamış değilim ve yorumlayamıyorum.Büyüklerin tuzu kuru vakitleri bol biz azımızı coğaltalım darken bataklığa batik resmen.Umarım sonu hayır olur hepimiz için...Ne zaman olacak ise...

Sayfa 495/788 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •