Sayfa 495/570 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
    Ses varmı ¿ alımlara devam ediyoruz sakin sakin patron duymasın :D

2. Ses soluk kesildi. Aldikca dusurduler, aldikca dusurduler. Yen mi yemen mi diye. Ayni hareketler. Insani aptal edip niye dusuyor diye melun melun baktirir. Digeri 1 duserken bu 5 duser. Digeri 5 cikarken bu yine duser. 30-40 arasi bu hikaye surer. Gorelim bakalim.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by klonely Yazıyı Oku
    Ses soluk kesildi. Aldikca dusurduler, aldikca dusurduler. Yen mi yemen mi diye. Ayni hareketler. Insani aptal edip niye dusuyor diye melun melun baktirir. Digeri 1 duserken bu 5 duser. Digeri 5 cikarken bu yine duser. 30-40 arasi bu hikaye surer. Gorelim bakalim.
    tahta sahipleri neredeler ¿ ky ya al al diyenler neredeler ama bende zarardayım bekliyorum uzun vade gidecek y.t.d

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    BALIKESİR BURHANİYE ÖREN
    Gönderi
    81
     Alıntı Originally Posted by klonely Yazıyı Oku
    Ses soluk kesildi. Aldikca dusurduler, aldikca dusurduler. Yen mi yemen mi diye. Ayni hareketler. Insani aptal edip niye dusuyor diye melun melun baktirir. Digeri 1 duserken bu 5 duser. Digeri 5 cikarken bu yine duser. 30-40 arasi bu hikaye surer. Gorelim bakalim.
    tahta sahipleri neredeler ¿ ky ya al al diyenler neredeler ama bende zarardayım bekliyorum uzun vade gidecek y.t.d

5.  Alıntı Originally Posted by klonely Yazıyı Oku
    canım kardesim inşallah dedigin gibi olurda 30 ile 40 arası gider gelir .inşallah senin dedigin gibi olur bende bu umut yok.patron eger o 1 200 000 .hisseyi sattıysa .öncedende diyorum.inşallah satmamıştır virmanla dağıtmıştır .sattığı olmuştur onuda almıştır.yok sattıysa .kızmaya gerek yok .27 taban derler 25 derler 15 lere döneriz patronda pusuya yatar toplar.geçen yıl 50 trilyon karda hissede tık yoktu 6 tl ile 12 tl arası gitti geldi.asıl yanan magdur olan yeni borsaya girmiş yatırımcı.yazık onlara .bu olursa bir daha 45 ler üç yıl sonraya.bu hisse hiç olmazsa sağlam para kazanan ya batık hisselerde olanlar vay vay diyorum borsa kelimesini duymak istemezler

6.  Alıntı Originally Posted by spekulator28 Yazıyı Oku
    Ses varmı ¿ alımlara devam ediyoruz sakin sakin patron duymasın :D
    ah be kardesim almasaydın bak patron duydu tabana kadar verdi kimse malsız kalmasın trabzon limanı gibi hisse alınmazmı aldıkça düşer aldıkça düşer .sonunda alan pes eder.yine patron kazanır.tahtayı mahveden de kendi hemen 2 milyon lot hisse koydu burdayız inşallah buralar direnç olur yoksa .geldigimiz yerdeyiz trabzon limanı derler buna.bilanço süper ama patron aç gözlü

7. [QUOTE=spekulator28;4875085]tahta sahipleri neredeler ¿ ky ya al al diyenler neredeler ama bende zarardayım bekliyorum uzun vade gidecek y.t.d[/QUOkimse kalmadı kardesim.bana stem ediyorlardı .200 ler 400 ler 450 ler havada uçuşuyotdu.twıtırda yaktılar trabzon limanı alanları.6 tl den al deme 12 tl den al deme 15 tl den al deme .45 84 olunca uzaya gidecek alın alın de .diyenler birde masallah her kese saldırıyorlar.borsa şişlti desen seni şişlerler.çok çıktı desen .seni karalarllar .sende hisse yok neden yazıyorsun derler bunlar çakal yalan çok.ama itleride çok.birden üşüşüyorlar tahtaya .yazıyorlar ellerindeki bittimi .yoklar yazmazlar yazana sorana tutun güzel olucak diyorlar.her sey güzel .bu niye güzel olmasın ama yukardan alan için hiç güzel olmaz olmayacakta para kazansada.

8.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    canım kardesim inşallah dedigin gibi olurda 30 ile 40 arası gider gelir .inşallah senin dedigin gibi olur bende bu umut yok.patron eger o 1 200 000 .hisseyi sattıysa .öncedende diyorum.inşallah satmamıştır virmanla dağıtmıştır .sattığı olmuştur onuda almıştır.yok sattıysa .kızmaya gerek yok .27 taban derler 25 derler 15 lere döneriz patronda pusuya yatar toplar.geçen yıl 50 trilyon karda hissede tık yoktu 6 tl ile 12 tl arası gitti geldi.asıl yanan magdur olan yeni borsaya girmiş yatırımcı.yazık onlara .bu olursa bir daha 45 ler üç yıl sonraya.bu hisse hiç olmazsa sağlam para kazanan ya batık hisselerde olanlar vay vay diyorum borsa kelimesini duymak istemezler
    Nevzat hocam, hisse sahibi guvenilmez evet ama seninde dikkatini cekmistir, hisse bu seviyelerdeyken liman muduru aciklama yapti, yok surmenede petrol var burda arayin diye boyle birseyi arz sonrasi son 2.5 yilda ben hic sahit olmadim. en son olumlu sey Binali yildirim ekonomi ucuyor 6 kat talep var haberi idi. Bu bence olumlu. Valla 40 tl den bende aldim cikacak diye iyi gidiyordu patroncuk 2 milyonu surmeden once, eh diger 35 alimimla 38 lere dustu ama genel maliyet 22 ye cikti benim maaliye son alimlari yapmasaydim 18 idi. Neyse herseyde bir hayir var. Insaniz etkileniyoruz, insanin umut edip hayal kuruyoruz, insaniz acgozluyuz daha cok istiyoruz. Herseyin hayirlisi. Valla yeni gelen yatirimcida bedelini odeye odeye ogrencek sen ben bedel odedim ben akillanmadim onlarda ogrenecek. Yapacak bisey yok. yine soyluyorum bu hisse cikacak ve hedefim 81 ha ne zaman onu Allah bilir. Hayirli kazanclar.

Sayfa 495/570 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •