Sayfa 495/981 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Ahmetg Guest

2.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    ����
    Bugüne dek bir kişiyi engelledim , o da kendisidir.
    Kötü niyetinden, kişiliğinden falan değil ha !
    Yazdıklarını anlamak için üç defa okumam gerekiyor ve en sonunda bakıyorum ki aslında hiçbir şey yazmamış ..
    Aslinda acik yurekli oldugun icin tesekkur
    Diger yandanda benim yazdigim bos laflari taslayan hep sen gibi avatarinda atalarina en cok zarar veren insanlarin objelerini tasiyor olusu
    Temennim borsa doviz moviz yatirim bi yana
    Oldukca iyi birisinde madem
    Paris te o fransa nin medari iftihari Zafer Taki o. Senin avatarindaki sembol
    Onun altinda etrafinda bi yerde bi gun simit satiyo olman. Kruasan da olur. Hem madem esnafmissin :-)
    Ucuncu kez okumanin neticesi bunu da anlamazsan gene Bosver
    Seyi okursun. Fransizlarin Osmanli tarihi uzerine olan etkisi..
    Kapitulasyonlar egedeki manisada tutunu sarip caktirmadan icen koylunun fransiz jandarmalari tarafindan vurularak oldurulmesi mersinde narenciye bahcelerinin urununun fransiz tarafindan el koyulmasi vs
    Bunlari gec canim benim. Biraz akilli bi adam olan . biseyi taslamadan evvel once kendi arkasi saglammi degilmi once ona bakar
    Haklisin harbiden bosa yaziyomusuz..bu da hani nasi diyolar. Kapak mapak tarzi yazilardan .bilgilendirici degil.
    Son düzenleme : Moruk; 07-07-2019 saat: 08:09.

3. El Erian : Traderlar TL yi satacaklar
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    moruk kardeş Allah aşkına düzgün yaz yaw...Zor anlıyorum yazdıklarını...
    isim bir ipucu veriyordu aslında.

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    El Erian : Traderlar TL yi satacaklar
    El erian buyuk treydir ama ha
    Bunu tahminlememe icin finans piyasalarina bugun giriyo olma lazim heralde

6. 31 Mart yerel seçimlerinden sonra başlayan "değişim" tartışmaları kapsamında, kulislerde en erken 2 hafta, en geç 3 ay içinde parti yönetiminde ve kabinede değişiklik yapılacağı konuşuluyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "MYK toplantısında da Erdoğan'ın "Önümüzdeki süreçte bazı tasarruflarımız olacak" dediği iddia edilmesi değişim izlenimini güçlendirdiği iddia edildi.

7.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    isim bir ipucu veriyordu aslında.
    Yav ravi sendemi burutus munubus diycegdim sana sonra baktim haa dedim bu bizim ravi e normaldir artik dedim yaaniii...

Sayfa 495/981 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •