Sayfa 496/997 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

buradaki arkadaslar şu TL ensturamalarda araştırma yapsınlar.mevduat,bonolar,bono fonlar....en iyi getiri hangisinde.bazen bonolar daha iyi olabiliyor....

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Yaşadınız bahri bey yakında Tl faizler artacaksa diyecek bir şey yok ama yanlışta ısrar edilirse Tl mevduatçılar için kayıp gitgide telafi edilemeyecek hale gelecek.
    migrostan aldığım köylüm tereyağı 35 tl den 45 tl ye çıktı artış yüzde 30!! Gıda enflasyonu ortalaması alınsa enflasyon yüzde 25 ten aşağı çıkmaz çoğu mudi 13 13.50 aralığında oran alıyor açıklanan enflasyon oranında bile negatif reel faiz alıyoruz gerçek enflasyona göre hesap yapılsa moralimiz iyice bozulur bu enflasyonist ortamda faiz artsa da sevinilecek pek bir durum yok powerpc üstadın yüzde 25 faiz verilmesi lazım tezi aslında bu açıdan bakıldığında doğru

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Tl faizleri arttığı gün sürüsüne ,başta BETONCULAR olmak üzere, iflasların yaşanacağını her kes biliyor o nedenle kızmayın ama TL faizleri, ellerinden geldiği sürece, artmasın diye baskı yapacaklardır.
    haklısın.
    geçen sene 3 ay dayanabilmişti.sonrası malum 3.39
    aynı şeyleri deneyip farklı sonuç elde etmeye çalışıyorlar.bakalım

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    migrostan aldığım köylüm tereyağı 35 tl den 45 tl ye çıktı artış yüzde 30!! Gıda enflasyonu ortalaması alınsa enflasyon yüzde 25 ten aşağı çıkmaz çoğu mudi 13 13.50 aralığında oran alıyor açıklanan enflasyon oranında bile negatif reel faiz alıyoruz gerçek enflasyona göre hesap yapılsa moralimiz iyice bozulur bu enflasyonist ortamda faiz artsa da sevinilecek pek bir durum yok powerpc üstadın yüzde 25 faiz verilmesi lazım tezi aslında bu açıdan bakıldığında doğru
    Mis tereyağ var şokta 1 kg.29 TL çokta güzel. Üzerinde TL mevduatci için uretilmis yazıyor ..

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Aslında yapmaları gereken çok da mühim bir şey değil , bıraksalar mevduat faizleri şimdilik %15-16 bandına yerleşse sonra enflasyona göre gerekirse biraz biraz yine yükselse bu durumda döviz `de büyük oynamalar yaşamadan enflasyon kadar artsa her şey daha kontrol edilebilir olacak ama olmaz BETON ekonomisi batar, tek dayandıkları bu kaldı o yüzden sonuna kadar diretip memleketin iyice ağzına s... caklar sonunda siz sağ biz selamet.

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Aslında yapmaları gereken çok da mühim bir şey değil , bıraksalar mevduat faizleri şimdilik %15-16 bandına yerleşse sonra enflasyona göre gerekirse biraz biraz yine yükselse bu durumda döviz `de büyük oynamalar yaşamadan enflasyon kadar artsa her şey daha kontrol edilebilir olacak ama olmaz BETON ekonomisi batar, tek dayandıkları bu kaldı o yüzden sonuna kadar diretip memleketin iyice ağzına s... caklar sonunda siz sağ biz selamet.
    Çok güzel tespit..fazla faize gerek yok ..
    Tam dediğiniz aralık düzene sokar ortami

Burada yok %13.90 yok %14 diye Tl faizlerini tartışıyoruz o parayı af buyrun sene başından beri enayi gibi bankaya koymasak , imkan olsa parayı şişe suyundan, peynire kadar geniş bir skaladaki gıda ürünlerine yatırsak şu anda %25 net kar elde etmiş olurduk.
    Kayıp büyük bu kayıp kolay kolayda telafi edilemeyecek gibi görünüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Vade nedir syg finansta kaç günlük

Mis tereyağ var şokta 1 kg.29 TL çokta güzel. Üzerinde TL mevduatci için uretilmis yazıyor ..

A101'de de 26TL/kg'ye (6.6$/kg) döviz mevduatçısı için de tereyağ bulunuyor. Milkten marka.Fena değil. Migrosu bıraktım A101 takılıyorum full. Gece geç saatlerde soğutucuda 500gr harika kuşbaşı buldum 15.50TL/500gr , Antrikot kısmı denk gelmiş o da iyiydi ama bir daha gelmedi.

Burger ve rodeo'ya açık çağrım. Mevduat pazarığının yanına 100TL-200TL A101 BIM alışveriş fişleri koyun. Diyelim ki müşteri son raddeye geldi ve 0.1 puan için kaçacak, koyun bir 100TL A101 çeki bitsin bu iş.

Ey rodeo, Ey burger ben 5 yıldızlı otelden ya da vakko dan 30.000TL lik cekete %20 indirim kuponunu istemiyorum , ben 100TL lik A101 çeki istiyorum gidip 3.5kg antrikot kuşbaşı alacağım......
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 496/997 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •