Sayfa 496/682 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Bu taban kalkmaz birincisi eğer bu fiyatlardan ky alıyor almak istiyorsa vay onun haline kimse kusura bakmasın... Nerde duracağını kimse bilemez...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Telas etmeyin bankaya saticaklar var aramizda

3. 122 lot tabanda bekleyen...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. 13.55
    Bu kadar tavandan sonra ilk tabanda bu kadar panik çok normal..
    Ama İş yatırımın 60 lotluk alımı manidar..
    Sen son 10 günde 16000 lira maliyetle 109 lot satacaksın sonra 29000 maliyetle 60 lot alacaksın..
    Bu nasıl malını yerine koymak???
    Ama inanılmaz yükseldiğini de unutmamak gerekir..YTD

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Gedikten yapılan alım toplu alım gıbı görünüyor , ne zaman emırı gırmışse artık ,satışa gelen bütün malı nerdeyse toplamış,ınvestın bu hısse topığınıde takıp edıyorum, orda almak ısteyenler var, hıç bırı alamamış sıra gelmemış yanı ,tabı bugün aldığını yarın da satabılır bılemeyız ne yapmak ıstedığını ,hayırlısı, bakalım neler olacak, satmamakta kararlıyım ,ama nereye kadar onu bılemıyorum ışte......
    Bunu da dün yazmışım ,şımdı gedık daha dün 32 den aldığı malları sabahtan berı 26 dan satıyor, bır yatırımcı bunu neden yapar nıye yapar, amacı nedır acaba ?

Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    13.55
    Bu kadar tavandan sonra ilk tabanda bu kadar panik çok normal..
    Ama İş yatırımın 60 lotluk alımı manidar..
    Sen son 10 günde 16000 lira maliyetle 109 lot satacaksın sonra 29000 maliyetle 60 lot alacaksın..
    Bu nasıl malını yerine koymak???
    Ama inanılmaz yükseldiğini de unutmamak gerekir..YTD

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ona ben de dikkat ettim ucuzdan satıp pahalıdan alıyor

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Bunu da dün yazmışım ,şımdı gedık daha dün 32 den aldığı malları sabahtan berı 26 dan satıyor, bır yatırımcı bunu neden yapar nıye yapar, amacı nedır acaba ?
    Dün alanın bugün sattığının garantisi yok belki gedik yatırımın diğer müşterileri olabilir zaten tahta toplaya toplaya gelmedi elden ele geldi bu fiyata

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Dün alanın bugün sattığının garantisi yok belki gedik yatırımın diğer müşterileri olabilir zaten tahta toplaya toplaya gelmedi elden ele geldi bu fiyata

Anımsadığım kadarıyla daha öncekı takas dökümlerınde gedık te mal gözükmüyordu. Fıbonaccı üstad bakabılırmı dökümlere emın olmak lazım...

Sayfa 496/682 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •